Dakolen forum - Leki, preparaty, suplementy - Forum medyczne

Dziś jest:Środa, 30 lipca 2014, Imieniny: Ignacego, Ludmiry

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Leki, preparaty, suplementy forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Fora tematyczne » Leki, preparaty, suplementy » Dakolen Forum
Autor
Wypowiedź

kate_wasilewska (4)

2011-07-20 12:47

Dakolen

Witam,

Mam pytanie w ostatnim czasie przed wakacjami zadbałam o moja sylwetke i zrzuciłam kilka kg przed wakacjami ćwicząc oraz stosujac dodatkowo asystor slim sa one zrobione na bazie naturalnych skladnikow , dlatego slusiłam sie na ten specyfik nie wiem czy to on pomogl mi zrzucic te kilogramy ,ale wazne,ze waga jest mniejsza:)
Skład:

Asystor Slim na dzień (żółty):
Substancja czynna Zawartość w 1 kaps.
Wyciąg z białej fasoli (fasolamina) 200 mg
L-karnityna 200 mg
Wyciąg z zielonej herbaty 100 mg
Ocet jabłkowy 100 mg
Kofeina 50 mg
Witamina B6 (pirydoksyna) 1,4 mg (100%*)
* % Zalecanego Dziennego Spożycia

Asystor Slim na noc (niebieski):
Substancja czynna Zawartość w 1 kaps.
Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego (Mate) 200 mg
Spirulina 200 mg
Wyciąg z gorzkiej pomarańczy (6% synefryny) 100 mg
Wyciąg z ostryżu długiego 50 mg
Chrom 40 µg (100%)
* % Zalecanego Dziennego Spożycia

Jak to bywa przy zrzuceniu kg z calym cialem zmniejszyl mi sie biust , chciałabym zastosowas Dakolen - rowniez na bazie naturalnych skladnikow czy stosowanie obu specyfikow Dakolenu oraz Asystor slim moze wplynac negatywnie na moj organizm? biorac pod uwage to ,ze podobno Dakolen dziala tylko na gruczoly piersiowe i mozna go stosowac ,ale w odleglosci czasowej z innymi lekami? Czytajac wiele opinii na forum zauwazylam ,ze wiele lekow sie wyklucza jesli chodzi o stosowanie wspolne?
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Tomasz Cygankiewicz (1710)

2011-07-20 19:11

Witam
Stosowanie tych dwóch specyfików nie powinno wpłynąć negatywnie na Pani organizm. Preparat Dakolen wywiera nikłe działanie. Pomiędzy tymi lekami nie ma interakcji, natomiast pyta Pani o inne leki. Proszę napisać, o jakie chodzi. Wiele leków się wyklucza oraz nawzajem wzmaga swoje działanie. Niektóre w połączeniu dają więcej efektów ubocznych. Z tego powodu proszę napisać, jakie przyjmuje Pani leki.

kate_wasilewska (4)

2011-07-27 16:30

Głównie miałam na myśli właśnie te dwa suplementy Dakolen i Asystor slim ,bo zażywam oba na raz i nie wiem czy środek odchudzający plus środek na wzrost biustu może być faktycznie razem przyjmowany...

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2014

Content