krople do oczu forum - Leki, preparaty, suplementy - Forum medyczne

Dziś jest:Piątek, 15 grudnia 2017, Imieniny: Celiny, Waleriana

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Leki, preparaty, suplementy forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Fora tematyczne » Leki, preparaty, suplementy » krople do oczu Forum
Autor
Wypowiedź

passiflora (7)

2017-07-19 21:37

krople do oczu

macie jakieś sprawdzone krople do oczu kórych można używać dłużej niż paę tygodni, co jakieś kupię to zanim zużyję to muszę wywalić, trochę średnia ta kalkulacja, okulista zalecił mi używać sztyczne łzy ale nie polecił niczego konkretnego
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

liskaasa (17)

2017-07-29 17:22

dobre są hialeye free complex, Na codzien nosze soczewkiwięc musze kupować krople bez konserwantów. Mam problem z suchościa oka. g mnie te krople są najlepsze. Ddobrze nawilżają, jedna krople i spokój kilka godzin i też dlugo można ich używać po otwarciu
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2017

Content