lerivon a tycie forum - Leki, preparaty, suplementy - Forum medyczne

Dziś jest:Czwartek, 31 lipca 2014, Imieniny: Ignacego, Ludmiry

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Leki, preparaty, suplementy forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Fora tematyczne » Leki, preparaty, suplementy » lerivon a tycie Forum
Autor
Wypowiedź

hist25 (3)

Offline

2010-02-03 10:53

lerivon a tycie

Cierpię na bezsenność i w związku z tym przyjmuje lerivon w dawce 20 mg na noc.Czy w takiej dawce może spowodować wzrost masy ciała i co można zrobić ,żaby tego uniknąć?Dziękuje za odpowiedż
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2014

Content