Rozstępy - co poradzić forum - Uroda, kosmetyki - Forum medyczne

Dziś jest:Poniedziałek, 20 maja 2019, Imieniny: Aleksandra, Bazylego

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Uroda, kosmetyki forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Fora tematyczne » Uroda, kosmetyki » Rozstępy - co poradzić Forum
» Odpowiedz

Fora tematyczne » Uroda, kosmetyki (279)

Autor
Wypowiedź

Nerkos (8)

2013-05-17 14:39

Rozstępy - co poradzić

Od jakiegoś czasu zauważyłem że mam rozstępy w okolicach pach. Z tego co udało mi się w internecie doczytać jeśli są czerwone lub fioletowe to znaczy że są jeszcze świeże i niby idzie choć trochę zniwelować ich wygląd oraz zapobiegać powstawaniu kolejnych przez jakieś kremy, oliwki itp. Nie ćwiczę nic, pracy aktualnie nie mam od dłuższego czasu ale pisało że powstają z powodu przytycia w krótkim okresie czasu a mi się nieco przytyło więc możliwe że przez to.
Zna ktoś jakieś sposoby lub kremy by mniej było ich widać i zapobiegać kolejnych? Czy wizyta u dermatologa coś pomoże? Bo niby pozbyć się całkowicie ich nie da a planuje od przyszłego tygodnia ćwiczyć by schudnąć a boję się że przez ćwiczenia jeszcze więcej się ich pojawi... Dodaje linki do fotek poniżej.

http://s11.postimg.org/74to42xsj/image.jpg
http://s17.postimg.org/xahuji4db/image.jpg
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

ireczka (22)

2014-06-30 12:22

Ja się borykam z rozstępami od dawna, próbowałam tysiące kremów, maści oliwek i powiem tak: to trzeba po prostu zaakceptować. Moim zdaniem tak naprawdę nic na to nie pomaga. Może jakieś specjalistyczne zabiegi w profesjonalnych gabinetach. Trzeba kochać siebie i już:)

mariotomi (10)

2014-08-07 12:01

Cięzko jest znaleźć skuteczny sposób na pozbycie się rozstępów, jeśli w ogóle jest taki sposób. Jak są fioletowe to rzeczywiście można coś jeszcze z nimi zrobić próbuj jakiś maści z apteki. Może one pomogą.

karola84 (3)

2014-08-29 11:18

Spróbujcie peelingu z soli morskiej, mi pomogło :)

maria4181 (1)

2014-09-12 07:52

Krem na rozstępy - http://nplink.net/i4wUGZf8
moje rozstepy maja cztery lata a krem uzywam od dwoch tygodni i widze roznice. A takze skora stala sie bardziej napieta i delikatna.

karolina_k (20)

2015-04-27 12:12

Masuj skórę w miejscach, gdzie pojawiły się rozstępy, szorstką stroną gąbki podczas każdego mycia - skóra będzie pobudzona w ten sposób i jest duża szansa, że przynajmniej staną się mniej widoczne.

bartek2 (7)

2019-03-13 19:49

bartek2 (7)

2019-03-13 19:50

» Odpowiedz

Fora tematyczne » Uroda, kosmetyki (279)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2019

Content