Dlaczego spóźnia mi się okres?!!!!!!!!!!!! forum - Zdrowie kobiety - Forum medyczne

Dziś jest:Piątek, 19 kwietnia 2024, Imieniny: Adolfa, Tymona

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Zdrowie kobiety forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Fora tematyczne » Zdrowie kobiety » Dlaczego spóźnia mi się okres?!!!!!!!!!!!! Forum
» Odpowiedz

Fora tematyczne » Zdrowie kobiety (2972)

Na poniższym forum uzyskasz informacje i porady forumowiczów na temat zdrowia kobiety. Infromacje obejmujące zagadnienia takie jak: dojrzewanie, menstruacja, ciąża, piersi, antykoncepcja, menopauza, planowanie rodziny czy poronienie. Zadawaj pytania, szukaj odpowiedzi!
Autor
Wypowiedź

Paolcia21 (1)

Offline

2011-11-14 21:26

Dlaczego spóźnia mi się okres?!!!!!!!!!!!!

Wiem że dla wielu kobiet może to być banalne pytanie ale już to prostuje, po 1 nie jestem w ciąży.
Nie wiem co sie dzieje, mam nadżerkę dosyć dużą i zapalenie pochwy biorę leki jak Klotrimazol i Metronidazol a wcześniej Abothyl studiuje wychowanie fizyczne i nie wiem z jakich powodów okres mi się spóźnia prawie 12 dni martwi mnie to bardzo bo nie wiem kiedy się pojawia nadżerka mi nie ułatwia bo pojawia się krew ale to troszkę i wystarczy mi do tego wkładka i nie wiem czy to okres bo później jest normalny śluz który mam przez nadżerkę w dużych ilościach i czuje lekki dyskomfort. A może z wysiłku fizycznego ostatnio mam dużo, jak myślicie proszę o poradę! spóźnia mi się 12 dni wiem że to mało ale mimo wszystko martwię się!
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Tomasz Cygankiewicz (1710)

Offline

2011-11-14 22:17

Witam
Okres może spóźniać się w wyniku stosowania leków, w wyniku obecności stanu zapalnego, w wyniku przemęczenia, długich podróży, stresu. Jest to bardzo częste zjawisko i proszę się nie martwić spóźniającym się okresem. Przyczyną może być nadżerka którą trzeba kontrolować i zlikwidować stan zapalny. po powrocie do zdrowia problem powinien przestać istnieć.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Fora tematyczne » Zdrowie kobiety (2972)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2024

Content