Czeste oddawanie moczu. forum - Zdrowie mężczyzny - Forum medyczne

Dziś jest:Wtorek, 16 kwietnia 2024, Imieniny: Erwina, Julii

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Zdrowie mężczyzny forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Fora tematyczne » Zdrowie mężczyzny » Czeste oddawanie moczu. Forum
» Odpowiedz

Fora tematyczne » Zdrowie mężczyzny (2314)

Na niniejszym forum znajdziesz informacje i porady forumowiczów na temat zdrowia mężczyzny. Informacje, które obejmują dojrzewanie, łysienie, testosteron, andropauza, impotencja, zaburzenia erekcji i wzwodu itp. Zadawaj pytania, szukaj odpowiedzi!
Autor
Wypowiedź

Jasiu1983 (1)

Offline

2020-09-02 12:13

Czeste oddawanie moczu.

Dzien dobry.
Od kilku lat przyjmuje leki na nadcisnienie.
Rawel oraz nebilet.
Ostatnio zauważyłem ze co chwile odczuwam potrzebę oddania moczu. Nie są to małe ilości, raczej duze. Kawy raczej nie pije, jeżeli już to sporadycznie, na pewno nie regularnie. Piwo, generalnie alkohol odstawiłem kompletnie. Od miesiąca ani łyka piwa, wina itp. Po oddaniu moczu doslowanie za pare minut odczuwam potrzebę by oddać go ponownie. Pije dużo wody, mocz jest przezroczysty jak ta właśnie woda.
Czy na obecna sytuacje mogą mieć wpływ tabletki na nadciśnienie, czy raczej szukać gdzieś indziej przyczyny ?
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

mozek (2)

Offline

2021-04-01 23:35

nie jestem pewny czy to leki, skoro przyjmujesz je dłużej, a taki objaw teraz zobaczyłeś. Bardziej obstawiam problemy z pęcherzem. Może go "przeziębiłeś". Najlepiej będzie oczywiście jak pójdziesz do urologa. Ja chodzę do zakładu Urogen do profesora Letkiewicza. I mogę ci go z czystym sumieniem polecić. Niezwykle kompetentny lekarz, z super podejściem i przejmuje się losem pacjentów.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Fora tematyczne » Zdrowie mężczyzny (2314)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2024

Content