Mam 17 lat i jadłem przez 10 lat nieodpowiednie jedzenie forum - Zdrowie mężczyzny - Forum medyczne

Dziś jest:Poniedziałek, 10 grudnia 2018, Imieniny: Julii, Daniela

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Zdrowie mężczyzny forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Fora tematyczne » Zdrowie mężczyzny » Mam 17 lat i jadłem przez 10 lat nieodpowiednie jedzenie Forum
» Odpowiedz

Fora tematyczne » Zdrowie mężczyzny (846)

Na niniejszym forum znajdziesz informacje i porady forumowiczów na temat zdrowia mężczyzny. Informacje, które obejmują dojrzewanie, łysienie, testosteron, andropauza, impotencja, zaburzenia erekcji i wzwodu itp. Zadawaj pytania, szukaj odpowiedzi!
Autor
Wypowiedź

Adam94 (3)

2011-10-12 22:02

Mam 17 lat i jadłem przez 10 lat nieodpowiednie jedzenie

Witam! Mam 17 lat i jadłem przez 10 lat nieodpowiednie jedzenie - rano i na wieczór chipsy, w szkole też chemia i tak cały czas i prawie w ogóle nie jadłem zdrowych posiłków. Od przedwczoraj przestałem i mam zamiar wytrwać najdłużej jak się da, ale pytanie jest jakie narządy wewnętrzne poszły się "psuć". Pewno żołądek mam wyniszczony cały przez takie nieadekwatne jedzenie... I czy się da np. zrobić z żołądka bądź z innych organów jak nowy? Jakieś regeneracje czy coś? Ja w ogóle nie żartuję - wcinałem chemie jak popadło, a teraz się martwie, że mam organy wyniszczone i, że mało pożyję + na starość w znaki pójdzie to, o czym mowa...

Proszę o odpowiedzi. :(
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Tomasz Cygankiewicz (1710)

2011-10-13 00:38

Witam
Jeżeli zmieni Pan dietę to narządy w pewnym stopniu ulegną regeneracji. Ze względu na młody wiek jest to odpowiednia pora do zmiany trybu życia. Proszę pamiętać o odpowiedniej diecie połączonej z ruchem. Jeżeli posiłki będą regularnie przyjmowane wpłynie to bardzo pozytywnie na zdrowie Pana przewodu pokarmowego. Pozdrawiam.

Adam94 (3)

2011-10-13 07:11

Aha, rozumiem. A co uległo "zniszczeniu" i co najlepiej jeść by wszystko "naprawić"?

M.Michalski (2)

2016-09-20 12:06

Najważniejsze jest odrzucenie starych nawyków żywieniowych i zastąpienie ich nowymi. Pij dużo wody, jedz owoce i warzywa. Staraj się, aby Twoja dieta była zbilansowana. To powinno dać rezultaty i poczujesz się dużo zdrowiej. Pozdrawiam.

bartoszpol.88 (13)

2017-01-25 10:40

Na pewno nie przywrócisz organizmowi prawidłowego funkcjonowania, ale poprzez radykalna zmiane diety i samozaparcie w niejedzeniu świnstw możesz zregenerować żołądek czy wątrobę. Na początek zrób badania krwi i zgłoś sie z nimi do lekarza. On powie, czy wszystko jest po tym kątem w porządku i czym zająć się najpierw.

Kobra (20)

2017-02-23 13:47

Najgorzej jest pewnie ze stanem jelit. ALe nic nie jest nieodwracalne ;)

DoradczyniTroy (5)

2017-06-29 12:45

Przez dziesięć dni to raczej nic Ci się strasznego nie stało, ale na dłuższą metę jedź normalnie, zwłaszcza że jest z Ciebie jeszcze młody, rosnący i rozwijający się człowiek.

med_cenas (3)

2018-03-21 11:14

Wątroba nie regeneruje się, ale nie sądze byś ją zniszczył.

przychodniawoj (2)

2018-09-19 09:54

W tym wieku jeszcze wszystko do odwrócenie, proszę zacząć regularnie ćwiczyć oraz poczytać troszkę o dietach a przede wszystkim wyeliminować słodkie napoje oraz chips i fastfoody.

» Odpowiedz

Fora tematyczne » Zdrowie mężczyzny (846)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2018

Content