Dziwne objawy proszę o pomoc forum - Alergolog - Forum medyczne

Dziś jest:Środa, 17 stycznia 2018, Imieniny: Antoniego, Rościsława

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Alergolog forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Alergolog » Dziwne objawy proszę o pomoc Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Alergolog (293)

Witaj na forum alergologicznym!

Na niniejszym forum znajdziesz informacje i porady forumowiczów na tematy alergologiczne. Informacje, które obejmują m.in. alergie, pokarmową i wziewna, alergeny, uczulenie, katar, kaszel, łzawienie, wypryski, wysypka, zapalenie skóry, astma, skazy, itp.- zadawaj pytania, szukaj odpowiedzi! Możesz zadać pytanie również z innych popularnych tematów uczulenia, nadwrażliwości. Zapraszamy do korzystania z forum!

Autor
Wypowiedź

Sirven (3)

2016-10-30 17:51

Dziwne objawy proszę o pomoc

Witam od 3 lat mam dziwne wysypki na brzuchu niekiedy na ramionach pojawiają się w różnych miejscach i po 30 min znikają mam wtedy bardzo przewrażliwiona skore ... Ta wysypka nie jest wypukła jest jak by pod skórą pełno czerwonych naczynek ,wysypka dziwnie piecze .. robiłem badania tarczycy,cukrzycy,usg jamy brzusznej,tomograf zarok,okulista,dentysta,badanie wątroby,badania krwi praktycznie na wszystko,mocz i wszystko było w porządku miałem tez testy pokarmowe (malowanie skóry) wszystko ok.. czuje swędzenie pomiędzy uszami a gardłem ,uczucie infekcji gardła i zatok bole uszu wcześniej bardzo częste poty (zimne poty) przeczulica skóry bardzo mocna nie mogę ubrać koszulki ale nie trwa to cały czas wieczorami jest tak jak by mniej uciążliwe ... Mam zdjęcia tej wysypki bo ciężko ją opisać ale chyba nie ma możliwości dodania tutaj zdjęć .. byłem także u dermatologa który w sumie nie widział tej wysypki bo ona pojawia się różnie i znika ..Proszę o pomoc
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Alergolog (293)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2018

Content