Apetyt forum - Dietetyk - Forum medyczne

Dziś jest:Środa, 15 sierpnia 2018, Imieniny: Marii, Stelli

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Dietetyk forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Dietetyk » Apetyt Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Dietetyk (346)

Witaj na forum dietetycznym!

Na niniejszym forum znajdziesz informacje i porady forumowiczów o diecie, jej rodzajach i efektach. Uzyskasz tu informacje na temat żywności, prawidłowego i zdrowego żywienia, jak i jakie bezpieczne diety stosować. Zadawaj pytania i szukaj odpowiedzi u dietetyka o np. dieta optymalna, niskotłuszczowa, dieta dla kobiet w ciąży, dieta dla karmiących matek, białkowa czy zrównoważona. Dowiesz się również jak zdrowo, bezpiecznie i szybko schudnąć, jakie suplementy diety na rynku są najlepsze, co zrobić aby nie dopuścić do efektu jojo! Zapraszamy do korzystania z forum!

Forum dietetycznemu patronuje

Autor
Wypowiedź

vicky13 (2)

2013-05-06 20:38

Apetyt

Mam prawie 13 lat i mam 158cm ważę 70kg i mam nadwage strasznie chce schudnąć ale cały czas coś jem np. zjem obiad i za 20 min znów ide coś zjeść i tak w koło.
Próbowałam ćwiczyć, liczyć kalorie nie pomogło bo co mi to da jak nie mogę przestać jeść.
Prosze o pomoc.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

studentka2014 (10)

2014-04-22 23:17

Jesteś w takim wieku, że musisz odreagować. Należysz do ludzi, kórzy dużo jedzą. Miałam ten sam problem jak byłam młodsza. WIem jakie silne jest uczucie głodu, ale jedząc więcej rozpychasz żołądek. Lepiej czasem się opanować i nie zjeść czegoś, będzie ciężko, ale żołądek się skurczy. Pij szklankę wody z rana, zjedz śniadanie, potem jakiś owoc, czy jogurt, obiad, po obiedzie zjedz coś lekkiego i lekką kolację, 3 h przed snem. NIe podjadaj :) więcej ruchu, mniej jedzenia tłustych posiłków, zero zuperk chińskich i gotowych dań :)
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Dietetyk (346)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2018

Content