jak przytyć forum - Dietetyk - Forum medyczne

Dziś jest:Czwartek, 28 marca 2024, Imieniny: Joanny, Gustawa

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Dietetyk forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Dietetyk » jak przytyć Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Dietetyk (352)

Witaj na forum dietetycznym!

Na niniejszym forum znajdziesz informacje i porady forumowiczów o diecie, jej rodzajach i efektach. Uzyskasz tu informacje na temat żywności, prawidłowego i zdrowego żywienia, jak i jakie bezpieczne diety stosować. Zadawaj pytania i szukaj odpowiedzi u dietetyka o np. dieta optymalna, niskotłuszczowa, dieta dla kobiet w ciąży, dieta dla karmiących matek, białkowa czy zrównoważona. Dowiesz się również jak zdrowo, bezpiecznie i szybko schudnąć, jakie suplementy diety na rynku są najlepsze, co zrobić aby nie dopuścić do efektu jojo! Zapraszamy do korzystania z forum!

Forum dietetycznemu patronuje

Autor
Wypowiedź

dj turbo (1)

Offline

2014-03-12 20:13

jak przytyć

mam 23 lata i ważę nie całe 60 kil czy to odpowiednia waga? ? na 23 latka chciałbym przytyć a nie wiem jak to zrobić, czy mogła by mi panie pomoć, dać rade
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

M_a_r_t_a (2)

Offline

2016-12-03 18:16

Nie wiem czy to Panu w czymś pomoże , ale polecam sprawdzić wskaźnik BMI, można go obliczyć online, on określa czy waga jest prawidłowa ze względu na wiek , płeć i wzrost :). Na marginesie dodam, że mój przyjaciel również w tym wieku ważył tyle a może nawet mniej, ale teraz waży słuszne 85kg, zdaje się z wiekiem przemiana materii się zmienia i nabranie wagi zdaje się łatwiejsze :). Pozdrawiam
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

DoradczyniTroy (5)

Offline

2017-06-29 12:47

Po samym wieku nie da się ustalić, czy to właściwa waga. Potrzebny jest jeszcze wzrost.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

DoradczyniTroy (5)

Offline

2017-06-29 12:53

Tu masz najprostszy kalkulator BMI http://bmi-online.pl/
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

kornelia49 (9)

Offline

2018-01-29 15:02

Chciałabym bardzo mieć takie problemy. U mnie jest na odwrót - pewnie jak u więszości osób.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Olsen (6)

Offline

2018-04-12 12:38

Wbrew pozorom nie ma jakiejś większej różnicy pomiędzy osobami, które chcą przytyć, a tymi, które chcą schudnąć. W obu przypadkach konieczne jest po prostu trzymanie się dopasowanej do organizmu i sytuacji diety. W przypadku osób chcących przytyć, konieczne jest jedzenie dość sporej ilości kcal - ważne jednak, by posiłki były naprawdę wartościowe i nie były pustymi kaloriami. Mogę polecić tutaj catering dietetyczny Wygodna Dieta. Z dietą 2200 - 2500 kcal + można spokojnie przytyć. ;)
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Dietetyk (352)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2024

Content