Zbyt niska waga forum - Diety, odchudzanie, odżywianie - Forum medyczne

Dziś jest:Czwartek, 18 kwietnia 2024, Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Diety, odchudzanie, odżywianie forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Fora tematyczne » Diety, odchudzanie, odżywianie » Zbyt niska waga Forum
Witaj na forum poświęconym dietom, odchudzaniu i odżywianiu!

Na poniższym forum znajdziesz informacje i porady o dietach, sposobach odchudzania oraz zdrowym odżywianiu. Uzyskasz tu informacje na temat jedzenia, prawidłowego odżywiania. Zadawaj pytania i szukaj odpowiedzi u dietetyka o np. dieta w cukrzycy, dieta dla kobiet w ciąży, dieta dla karmiących matek irp.. Dowiesz się również jak zdrowo, bezpiecznie i szybko schudnąć, co zrobić aby nie dopuścić do efektu jojo! Zapraszamy do korzystania z forum!

Forum Diety, odchudzanie, odżywianie patronuje

Autor
Wypowiedź

karpab (2)

Offline

2014-01-05 21:18

Zbyt niska waga

Witam,
ja dla odmiany borykam się z odwrotnym problemem niż większość osób. Otóż nie mogę przybrać na wadze, morfologia krwi nic nie wykazuje. Mam niedoczynność tarczycy. Zależy mi na tym, żeby dowiedzieć się co hamuje przybieranie wagi. Jakie mogłabym wykonać badania, żeby dowiedzieć się co jest grane? Lekarz internista rozkłada ręce, twierdząc, że "nie wie na jakie badania można mnie skierować".
Dziękuję za pomoc i czekam na odpowiedzi.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

drogid (5)

Offline

2014-07-10 09:25

Czasem tak bywa, że organizm nie może przybrać na wadze pomimo tego że ktoś jada normalne posiłki. Może po prostu poczekaj aż organizm sam się unrmuje? I wtedy zaczniesz tyć.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

smarty (19)

Offline

2014-07-27 20:57

Może pójdź do dietetyka? Ustali Ci co masz jeść, żeby sobie nie zaszkodzić.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

manolisa (6)

Offline

2015-04-08 17:01

Masz ektomorficzną budowę ciała, więc w Twojej diecie dominującą rolę powinny odgrywać węglowodany, ponieważ pobudzają procesy anaboliczne.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

rafik12 (6)

Offline

2016-08-09 12:11

Przy niedoczynności tarczycy niedowaga też bywa objawem. Ale nie musi to być ten powód, dla którego jesteś szczupłą osobą. Wyróżnia się taki typ (a dokładniej somatotyp) człowieka jak ektomorfik. Oznacza to tyle, że masz przyspieszony metabolizm i to może powodować to, jaką masz wagę. Jedz dużo węglowodanów i białka (tylko zdrowych!), będą pomocne ;)
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

bartoszpol.88 (13)

Offline

2017-01-25 10:48

Niektórzy tak mają, że są po prostu bardzo szczupli z natury. To uwarunkowanie genetyczne i niewiele z tym można zrobić. Chociażbyś niewaiadomo jak dużo jadła, to i tak będziesz szczupła. Taka już Twoja uroda :)
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Ultramega (23)

Offline

2017-03-02 14:45

Ja też jestem zdrowa i szczupła, nic nie działa ;)
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

imago23 (2)

Offline

2017-03-30 14:55

Też tak mam :) Także cierpię na niedoczynność tarczycy. Mi pomogło dopiero zrobienie gruntownych badań, także pod kątem genetycznym. Szybko dowiedziałam się, co powinnam jeść, żeby przytyć. Korzystałam z informacji zawartych na tej stronie: https://zdrowegeny.pl/
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Natewka (15)

Offline

2021-03-23 14:12

Podnieś kalorie i systematycznie jak nie ma efektów to jeszcze bardziej
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

walkiria30 (20)

Offline

2022-09-01 14:07

Niech dietetyk ułoży ci odpowiednią dietę, a ty zajmij się trenowaniem. Platforma cyfrowa do ćwiczeń Icaros https://icaros.com.pl/ znakomicie buduje mięśnie - wzmacnia je i zapewnia optymalny trening całego ciała. Masz wybór spośród kilkudziesięciu programów :)
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2024

Content