Czy to było poronienie? forum - Ginekolog - Forum medyczne

Dziś jest:Niedziela, 15 lipca 2018, Imieniny: Henryka, Włodzimierza

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Ginekolog forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Ginekolog » Czy to było poronienie? Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Ginekolog (6870)

Witaj na forum ginekologicznym!

Na niniejszym forum odnajdziesz informacje i porady forumowiczów na tematy ginekologiczne. Informacje, które obejmują m.in. żeński układ płciowy, ciąża pozamaciczna, bezpłodność, stany zapalne pochwy, cysta na jajniku, zaburzenia miesiączkowania, niepłodność czy antykoncepcję. Jeżeli nurtuje Cię pytanie dotyczące, którejś z chorób: kiła, rzeżączka, chlamydioza, wrzód weneryczny, czerwonka bakteryjna, ziarniniak pachwinowy, AIDS, opryszczka genitaliów, opryszczka wargowa, WZW, HBV, HCV, kłykciny kończyste, HTLV 1 i 2, kandydoza, grzybica, rzęsistkowica, świerzb, wszawica łonowa, ameboza - zadawaj pytania, szukaj odpowiedzi! Możesz zadać pytanie również z innych popularnych tematów jak ciąża, miesiączka, beta hcg, bóle podbrzusza, tyłozgięcie macicy, zaburzenia miesiączkowania okres czy tabletki antykoncepcyjne. Zapraszamy do korzystania z forum!

Autor
Wypowiedź

myszka.mini (2)

2017-06-23 11:57

Czy to było poronienie?

Witam. Chciałabym zapytać czy jest możliwe, że poroniłam. Od ponad roku kocham się z narzeczonym bez zabezpieczenia i jesteśmy świadomi, że stosunek przerywany nie jest żadną formą antykoncepcji. Ale jak do tej pory dzidziusia nie mamy. Miesiączki mam regularne. Trwają od 5 do 9 dni. A srednio cykl trwa 31 dni. Ale w maju zdarzyło się, że miesiączka nie pojawiła się na czas.. Powinnam dostać 20- 21.05 (poprzednią miałam 21.04) Więc postanowiłam zrobić test. Pierwszy wyszedł negatywny. Stwierdziłam, ze jest jeszcze za wcześnie, za parę dni powtórzyłam próbę i wyszła tam bladziusieńka druga kreska i zaczęłam nastawiać się na fakt, ze chyba jednak jestem w ciąży i planowałam zrobić wynik z krwi. Ale jako, że juz ze dwa dni wcześniej zaczął mnie boleć brzuch i pokazały się plamienia pomyślałam, ze zaraz przyjdzie miesiączka i jednak nie zostanę mamą. Niestety na drugi dzień (8 dni po terminie spodziewanej miesiączki) po zrobieniu testu od rana miałam bardzo bolesne skurcze w dole brzucha. I z każdą wizytą w toalecie wyglądałam krwi, której nie było widać. Jednak po południu złapało mnie jeszcze kilka bardzo bolesnych skurczy, przy tym bolały mnie plecy i zaczęłam krwawić. Odebrałam to jako miesiączkę chociaż nie wyglądała jak zazwyczaj. Zwijałam się z bólu i nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Krwawiłam przez 8 dni a potem jeszcze przez kilka dni pojawiały się różnej wielkości skrzepy. Dodam, że w tym czasie miałam mnóstwo problemów, dużo stresu i mimo, że domyślałam sie, że mogę byc w ciązy i już się nastawiłam na to, że będę mamą te krwawienie uznałam za miesiączkę. Po tym wszystkim czuję jeszcze bóle w dole brzucha chociaż do miesiączki jeszcze prawie dwa tygodnie. Czy jest prawdopodobne, że doszło do poronienia według mnie w 5 tygodniu i 3 dniach ciąży?
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Ginekolog (6870)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2018

Content