Krwawienia w trakcie brania tabletek forum - Ginekolog - Forum medyczne

Dziś jest:Niedziela, 15 lipca 2018, Imieniny: Henryka, Włodzimierza

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Ginekolog forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Ginekolog » Krwawienia w trakcie brania tabletek Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Ginekolog (6870)

Witaj na forum ginekologicznym!

Na niniejszym forum odnajdziesz informacje i porady forumowiczów na tematy ginekologiczne. Informacje, które obejmują m.in. żeński układ płciowy, ciąża pozamaciczna, bezpłodność, stany zapalne pochwy, cysta na jajniku, zaburzenia miesiączkowania, niepłodność czy antykoncepcję. Jeżeli nurtuje Cię pytanie dotyczące, którejś z chorób: kiła, rzeżączka, chlamydioza, wrzód weneryczny, czerwonka bakteryjna, ziarniniak pachwinowy, AIDS, opryszczka genitaliów, opryszczka wargowa, WZW, HBV, HCV, kłykciny kończyste, HTLV 1 i 2, kandydoza, grzybica, rzęsistkowica, świerzb, wszawica łonowa, ameboza - zadawaj pytania, szukaj odpowiedzi! Możesz zadać pytanie również z innych popularnych tematów jak ciąża, miesiączka, beta hcg, bóle podbrzusza, tyłozgięcie macicy, zaburzenia miesiączkowania okres czy tabletki antykoncepcyjne. Zapraszamy do korzystania z forum!

Autor
Wypowiedź

k.nowak (1)

Offline

2017-05-13 10:29

Krwawienia w trakcie brania tabletek

Witam serdecznie. Od dawna biorę tabletki Jeanine. W 7 dniowej przerwie zawsze mam krwawienia, ale od jakiegoś czasu również w trakcie brania...Pierwszy raz po przejściu na dietę - tak już kiedyś miałam i się tym nie przejmowałam. Później w trakcie infekcji, pomyślałam ok, widać osłabienie organizmu. Dziś znowu dostałam krwawienie (10 dzień brania tabletek). Dodam, że to nie są plamienia, a mocne kilkudniowe krwawienia. Doszło do tego, że co tydzień/dwa krwawię... Jestem już umówiona z moją ginekolog, ale nie ukrywam, że martwię się i moje pytanie - czy mam czym? Czy po prostu może tabletki są za słabe? Dodam, że mam WPN nieklasyczny o ile to ma jakieś znaczenie. pozdrawiam serdecznie.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

agathe92 (2)

Offline

2017-06-15 21:27

Hej! Taka sytuacja faktycznie moze sie podczas brania tabletek zdarzac. Dopoki nie jest to co miesiac - jest to calkowicie normalne. Moze sie jednak okazac, ze masz zle dobrane tabletki i bedzie potrzeba ich zmiany. Ja do tej pory tez borykalam sie z takim problemem - nigdy nie mialam kontroli nad tym, kiedy tak naprawde nastapi boom.
Teraz od 2 lat jestem na tabletkach Belara i tu faktycznie taki przypadek jeszcze mi sie nie zdarzyl. W dodatku czuje sie o wiele lepiej, bo nie nabieram az tyle wody podczas ich brania i nie tyje na okraglo.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Ginekolog (6870)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2018

Content