Padaczka??? forum - Neurolog - Forum medyczne

Dziś jest:Czwartek, 23 listopada 2017, Imieniny: Adeli, Klemensa

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Neurolog forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Neurolog » Padaczka??? Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Neurolog (1699)

Witaj na forum neurologicznym!

Na niniejszym forum odnajdziesz informacje i porady forumowiczów na tematy neurologiczne. Informacje, które obejmują m.in. choroby układu nerwowego, zakażenia, urazy, zaburzenia, badania, TK, dyskopatia lędzwiowa, fibromyalgia, nerw trójdzielny, syndrom Dandy-walker itp. - zadawaj pytania, szukaj odpowiedzi neurologa! Zapraszamy do korzystania z forum!

Autor
Wypowiedź

Wiktor191997 (1)

2017-08-26 16:08

Padaczka???

Witam mam 19 lat (w grudniu 20)Mój problem wygląda tak.Niedługo po tym kiedy skończyłem 18 lat będąc pod wpływem ogromnych emocji i stresu siedząc przed komputerem uslyszalem szum w glowie kark lekko odchylil się w prawą stronę i stracilem przytomność. Gdzies po 2 min znowu byłem świadomy wszystkie badania w szpitalu wyszły ok.Powtorzylo to się za 3 miesiące (zawsze w zgarbionej pozycji siedzacej np na toalecie)Wtedy zostałem w szpitalu na badania.Jednak doktorzy dużo nie szukając stwierdzili ze to jest padaczka i przepisali depakine 500mg.Ja sam znalazłem neurologa psyhiatre który zlecal eeg (nie naplycie tylko dokladny zapis na maszynie) bylo ich kolo 10 w tym kilka po nie przespanej nocy i nie zauważył żadnych nawet najmniejszych zmian.Uznał że to nerwica i dodatkowo przepisal citabax i elicea (czlowiek chory na padaczke na sam wifok tego leku powinien dostać ataku)Po jakiś 4miesiacach odstawilem depakine bez zadnych powikłań i przyjmowalem te andydepresanty.Niestety incydenty powtorzyly się za rok.Ale bylo to w takich sytuacjach że zapomnialem wziąć tabletek i za dwa dni wziąłem itp.Zaznaczam iż mam bardzo częste skoki ciśnienia,jestem czlowiekiem nerwowym zawsze miałem jakieś tiki ciągle tylko bym spal (ale w dzien wieczorem bije sie z myślami i nie moge zasnąć) no i moje samopoczucie nie jest najlepsze.Prosze kogoś o jakaś radę może ktos jest w podobnej sytuacji.Nie wiem pod jakim kątem mam się badać. Lubie być człowiekiem aktywnym mam własną firmę bardzo dużo jeżdżę samochodem okolo 3ts km tygodniowo.I nie chce żeby przez lenistwo jakiegoś lejarza zepsuć sobie całe zycie.Na koniec jeszcze dodam że notorycznie wypadają mi barki bardzo są osłabione słyszałem że to może być od boleriozy.Prosze o odpowiedź.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Neurolog (1699)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2017

Content