Problem z heparyną i powikłaniami forum - Neurolog - Forum medyczne

Dziś jest:Środa, 19 września 2018, Imieniny: Januarego, Konstancji

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Neurolog forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Neurolog » Problem z heparyną i powikłaniami Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Neurolog (1709)

Witaj na forum neurologicznym!

Na niniejszym forum odnajdziesz informacje i porady forumowiczów na tematy neurologiczne. Informacje, które obejmują m.in. choroby układu nerwowego, zakażenia, urazy, zaburzenia, badania, TK, dyskopatia lędzwiowa, fibromyalgia, nerw trójdzielny, syndrom Dandy-walker itp. - zadawaj pytania, szukaj odpowiedzi neurologa! Zapraszamy do korzystania z forum!

Autor
Wypowiedź

Romuald79 (1)

Offline

2017-04-03 09:48

Problem z heparyną i powikłaniami

Dzień Dobry. Bardzo proszę o poradę w moim przypadku. Miesiąc temu uległa złamaniu moja kości piętrowej. Noga została umieszczona w gipsie, a w celu zapobiegnięciu skrzepom otrzymałem receptę na zastrzyki przeciw zakrzepowym. Po ok. 3 tygodniach brania zastrzyków zaczęły obejmować mnie zawroty głowy, które się nasiliły oraz doszły też wymioty. Dwa razy wzywałem pogotowie ale co oni mi mogą pomóc, nie podchodziło to pod zabieranie do szpitala. Sam zacząłem dowiadywać się w internecie co może sprawiać te zawroty. Okazało się że prawdopodobną przyczyną jest heparyna zawarta w zastrzykach. Jestem osobą która w latach 90 tych przeszła usunięcie guza przysadki mózgowej za pomocą naświetlań radio. Jednak wiem że są jakieś resztki które pozostały. A wyczytałem że osoba z gazem nie może stosować leków z heparyną. Po konsultacji z leżałem endokrynologiem (który mnie teraz prowadzi) odstawiłam zastrzyki, ale wciąż utrzymuje się dyskomfort. Nie ma wymiotów czy zwrotów głowy lecz od kilku dni utrzymuje się brak równowagi, głowa wydaje się ciężka. Dużo pije i biorę potas. Czy jest szansa że ją wypłuczę i mi to przejdzie czy lepiej się zgłosić do neurologa. Zaznaczę że mój stan zdrowia do tej pory był stabilny i pod kontrolą endokrynolog. Z góry dziękuje
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Neurolog (1709)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2018

Content