Skręcenie kolana forum - Ortopeda - Forum medyczne

Dziś jest:Piątek, 29 marca 2024, Imieniny: Marka, Zenona

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Ortopeda forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Ortopeda » Skręcenie kolana Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Ortopeda (1416)

Autor
Wypowiedź

ciastokarmelczekolada (1)

Offline

2016-02-17 13:00

Skręcenie kolana

Witam! W grudniu prostując nogę rzepka wyskoczyla (już kiedyś też mi tak przeskakiwało ale od razu wskakiwało na miejsce jednak tym razem tak nie było), wezwałam pogotowie poniewaz nie potrafiłam się nawet ruszyć, tylko że pech chciał że kolano po najechaniu przez karetkę na dziurę samo wskoczyło. Stopa oraz cała noga mi puchły. Na pogotowiu doktor stwierdzil ze mam sobie na własną rękę kupic ortezę i chodzic o kulach, jednak na drugi dzien nie dała mi ta noga spokoju i pojechałam na wizytę do przychodzi. Tam doktor stwierdzil że nie musze chodzić w ortezie. OK... dał mi skierowanie na RM ale ze długo trzeba czekac poszłam sobie prywatnie.. Lekarz myslał że mam uszkodzoną łąkotkę ale jednak nie.
Z RM wyszło że mam naderwane więzadło krzyżowe przednie, prawidłowe śladowe ilosci płynu w zachyłku nadrzepkowym.
Zanik mięsni uda w zakresie objętym badaniem.
Nieduże zmiany zwyrodnieniowo-wtórcze stawu rzepkowo-udowego-drobne osteofity na krawedziach boczka kosci udowej. Hypoplastyczna powierzchnia stawowoa kłykcia przysrodkowego k.udowej dla stawu rzepkowo-udowego.

Zapisałam się na rehabilitację przepisał mi doktor krioterapie, laser, pole magneytczne i cwiczenie z obciazeniem.

Tylko tak naprawdę nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć ponieważ jedne doktor twierdzi że mam ubytek tylko w chrzastce, a inny znowu że mam od urodzenia ubytek w kości i rzepka nie ma się gdzie dobrze trzymać i dlatego wyskakuje. Mówił także że powinna mieć operację a te kolano i że długa droga leczenia przedemną..
Doradzcie mi co mam zrobić bo już naprawdę nie wiem :(
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Ortopeda (1416)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2024

Content