9 miesieczne- mleko krowie a witaminy forum - Padiatra - Forum medyczne

Dziś jest:Piątek, 29 marca 2024, Imieniny: Marka, Zenona

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Padiatra forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Padiatra » 9 miesieczne- mleko krowie a witaminy Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Padiatra (155)

Autor
Wypowiedź

saramama (1)

Offline

2011-10-06 11:57

9 miesieczne- mleko krowie a witaminy

witam jestem mama 9 miesiecznej coreczki mam pytanie od tygodnia podaje jej zamiast mleka modyfikowanego mleko krowie z woreczka nie z kartonu i mam pytanie czy musze podawac jej jakies witaminy? podaje jej codziennie wit d devikapczy jakos tak 2 krople dziennie ale widze na skladzie mleka modyfikowanego gerber 2 sa tam jakies witaminy jak tak to jakie powinnam kupic ?dadam ze po tym mleczku nic sie jej nie dzieje zadnych wysypek zadnych brzydkich kupek wymiotow, bardzo dobrze toleruje to mleczko bardzo prosze o porade pozdrawiam serdecznie.Sara Ziembicka
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Padiatra (155)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2024

Content