Co jest ze mną nie tak? forum - Psychiatra - Forum medyczne

Dziś jest:Sobota, 21 lipca 2018, Imieniny: Daniela, Wiktora

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Psychiatra forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Psychiatra » Co jest ze mną nie tak? Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Psychiatra (588)

Witaj na forum psychiatrycznym!

Na niniejszym forum odnajdziesz informacje i porady forumowiczów na tematy psychiatryczne. Informacje, które obejmują m.in. zaburzenia psychiczne, depresje, nerwice, niemoc seksualną, priapizm, manie, psychoze, somnambulizm, lunatykowanie itp. - zadawaj pytania, szukaj odpowiedzi psychiatry! Zapraszamy do korzystania z forum!

Autor
Wypowiedź

Marcinem (13)

2011-09-10 15:12

Co jest ze mną nie tak?

Witam.Niedawno na nodze pojawiła mi się czerwona kropka,jest wysuszona.Wygląda mi to na łuszczyce,ale jestem hipochondrykiem i już wymyśliłem sobie kilka chorób takie jak np.Aids.Nie miałem żadnego stosunku płciowego,jedynie ponad rok temu raz masturbowałem się,czego bardzo żałuję.Jestem alergikiem i często pojawiają mi się wysypki.Ostatnio zaniedbałem trochę higienę osobistą i pojawiła mi się wysypka na napletku,i od razu pomyślałem,że może to być związane z chorobą,którą sobie wymyśliłem.Pomóżcie,bo nie wiem co robić i zająć się nauką w 2 klasie liceum zajmuje się wymyślaniem nowych chorób.Dodam,że wymyślałem już sobie: Zator płuc,kiłę,i wiele,wiele chorób,których nie pamiętam.Dodatkowo boję się życia.Boję się przyszłości,.Boję się iść do lekarza.Co ze mną nie tak?Czy hipochondrie można wyleczyć?
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Tomasz Cygankiewicz (1710)

2011-09-13 02:39

Witam
Warto udać się z tym problemem do psychologa który wyjaśni dokładniej dla czego przejmuje się Pan nadmiernie. Wizyta u psychiatry nie jest konieczna. Potrzebujesz osoby która pomoże tobie uświadomić sobie że nie ma żadnego zagrożenia życia. Być może takie objawy są wynikiem kiedyś doznanych nieprzyjemnych sytuacji które zostały podświadomie zapamiętane.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Psychiatra (588)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2018

Content