co to za choroba? forum - Psychiatra - Forum medyczne

Dziś jest:Piątek, 29 marca 2024, Imieniny: Marka, Zenona

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Psychiatra forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Psychiatra » co to za choroba? Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Psychiatra (598)

Witaj na forum psychiatrycznym!

Na niniejszym forum odnajdziesz informacje i porady forumowiczów na tematy psychiatryczne. Informacje, które obejmują m.in. zaburzenia psychiczne, depresje, nerwice, niemoc seksualną, priapizm, manie, psychoze, somnambulizm, lunatykowanie itp. - zadawaj pytania, szukaj odpowiedzi psychiatry! Zapraszamy do korzystania z forum!

Autor
Wypowiedź

danielkusiak (1)

Offline

2011-02-28 00:37

co to za choroba?

Nie wiem co to może być za choroba.Od około 3 tygodni bardzo dziwnie i źle się czuję.Jestem młodą mamą 3 letniego synka i mam 22 lata.Mieszkam za granicą.Zaczęłam się żle czuć od czasu jak poszłam w styczniu do pracy w której już wcześniej pracowałam i zawsze byłam z niej zadowolona.Wtedy było inaczej:pracowałam na hali gdzie nie było ogrzewania i było bardzo zimno,często już po dwóch godzinach pracy byłam bardzo głodna a gdy już nadeszła przerwa nie mogłam dojeść nawet jednej bułki.Po czwartym dniu pracy zrobiło mi się parę razy słabo,serce mi kołatało,było mi źle na żołądku i duszno,bałam się że albo zaraz zwymiotuję albo zemdleję.Nigdy nie miałam takich problemów.W szósty dzień pracy to już zrezygnowałam i z płaczem pojechałam rowerem do domu.Nigdy się tak nie czułam.Na początku myślałam,że to może przez złe warunki w pracy,zimno i to że głodna byłam ale w domu niestety też tak mam tyle,że już mniej.Jednak co mi jeszcze się przydarzyło to to że będąc w sklepie gdy stałam w kolejce i już nadeszła moja kolej to myślałam że tam zesłabnę,nagle poczułam duży niepokój,coś jakby mi w przełyku siedziało i uczucie ciężkości na żołądku i wogóle źle na żołądku.Czytałam wiele na temat nerwicy i depresji.Depresji raczej nie mam ale mam wątpliwości co do nerwicy.Jestem bardzo nerwową osobą,ostatnio różne mnie spotkały stresujące i denerwujące sytuacje z mężem.Kłotnie i inne sprawy.Czułam się tak źle że pojechałam do szpitala na badania.Lekarze zrobili mi badanie krwi i wyszło wszystko ok.Badali mi też ciśnienie i ogólnie słuchali moje bicie serca.Gdy tylko weszłam do gabinetu do lekarza momentalnie się rozpłakałam bez powodu i zdenerwowałam się.Nie radzę sobie w sklepach bo odrazu źle się czuję i wogóle w miejscach publicznych.Co więcej pewnie mam też chorobę lokomocyjną,bo jak tylko wsiadam do autobusu to na sam widok i zapach robi mi się źle i boję się jechać a jak autobus już ruszy to mam chęć wysiąść jak najszybciej już na pierwszym przystanku.Boję się szukać i iść do nowej pracy.Aha i wracając jeszcze na chwilkę do lekarza u którego byłam-przepisał mi kapsułki na nerwy,na uspokojenie-lexatin 1,5 mg.Biorę codziennie po jednej kapsułce już szósty dzień,ale mam wrażenie,że nie wiele mi pomaga a boję się też uzależnić od leku.Nie biorę go też w tych samych godzinach tylko różnie lecz codziennie.W internecie pisze,że takimi objawami nerwicy są też bóle głowy-mnie głowa nie boli, jak zaboli to raz na miesiąc i to chwilkę.Nigdy mnie głowa nie bolała.Poza tym pisze też że się wymiotuje czy ma biegunkę a ja raczej mam zaparcia,często wzdęty brzuch i nie wymiotowałam ani razu odkąd tak się czuję,więc nie wiem co to może być?Natomiast głowny objaw który mi dokucza to codziennie uczucie pełności żołądka i źle na żołądku a zwłaszcza na noc przed spaniem i też codziennie przez cały czas ucisk w przełyku i lęki bez powodów.Boję się,stresuję niczym właściwie.Boję się gdziekolwiek wyjść bo boję się że zaraz coś mi się stanie.Co do moich wyników z badań krwi mam na kartce wypisane jakieś skróty ale ja się na tym nie znam.Jeżeli mogłabym to jeszcze napiszę te skróty.Czy to co mi dolega jest bardziej spowodowane nerwami,kłotniami i stresem czy to coś od żołądka?Proszę mi pomóc.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Psychiatra (598)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2024

Content