Lęk forum - Psychiatra - Forum medyczne

Dziś jest:Czwartek, 28 marca 2024, Imieniny: Joanny, Gustawa

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Psychiatra forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Psychiatra » Lęk Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Psychiatra (598)

Witaj na forum psychiatrycznym!

Na niniejszym forum odnajdziesz informacje i porady forumowiczów na tematy psychiatryczne. Informacje, które obejmują m.in. zaburzenia psychiczne, depresje, nerwice, niemoc seksualną, priapizm, manie, psychoze, somnambulizm, lunatykowanie itp. - zadawaj pytania, szukaj odpowiedzi psychiatry! Zapraszamy do korzystania z forum!

Autor
Wypowiedź

Ewelkaewcia (1)

Offline

2016-05-02 13:14

Lęk

Mysle ze.to nerwica....mam.mega wielkie napady lęku,czasami az nie moge oddychac.Trzese sie tak.jakby w.srodku,wydaje mi sie ze strace przytomnosc co mi sie nigdy nie zazylo.Mam wrazenue.ze dostane zapasci.Najgorzej jest na tzw.kacu.Po imprezie objawy sa 100 razy gorsze,wydajei sie ze umieram,nie moge zasnac bo jak juz zamkne oczy i lekko przysne.to budzi mnie.tzw.zryw i wielki lęk w klatce.piersiowej i tak potrafie nie spqc.nawet do rana.Boje sie ze umieram,prosze o pomoc.bo ja juz sobie z tym nie radze blagam pomocy
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

kraper (1)

Offline

2016-06-16 09:01

Hej, miałem podobne problemy jakis czas temu. To typowe stany lękowe. Wydaje mi się, że najprostszym sposobem poradzenia sobie z tym stanem jest udanie się do doświadczonego psychologa/psychoterapeuty. Ja leczyłem sie u Pani dr Ireny Maślankowskiej. Jestem z Opola a ona jest tam chyba najlepszym psychoterapeutą. Więc jeśli jestes z Opola lub okolic to polecam Ci udać sie do niej
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Psychiatra (598)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2024

Content