Pomocy forum - Psychiatra - Forum medyczne

Dziś jest:Czwartek, 18 stycznia 2018, Imieniny: Piotra, Małgorzaty

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Psychiatra forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Psychiatra » Pomocy Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Psychiatra (583)

Witaj na forum psychiatrycznym!

Na niniejszym forum odnajdziesz informacje i porady forumowiczów na tematy psychiatryczne. Informacje, które obejmują m.in. zaburzenia psychiczne, depresje, nerwice, niemoc seksualną, priapizm, manie, psychoze, somnambulizm, lunatykowanie itp. - zadawaj pytania, szukaj odpowiedzi psychiatry! Zapraszamy do korzystania z forum!

Autor
Wypowiedź

kolopolo (2)

2016-12-18 06:39

Pomocy

Witam sedecznie piszac to mam ciarki i plakac mi sie chce juz ale do rzeczy mam 24 lata i mam bardzo powazny problem mialem 16 lat zmarl mi ojciec matka mnie zostawila bylem patologicznym dzieckiem dziennie pilem i cpalem bylo super do jakiegos momentu . Narobilem dlugi i wgl wyladowalem w lublincu na zamknietym wyszedlem z nigo dalej pilem ale nie tyle teraz pije max piwo 2 raz na 2 tygodnie chcialem popelnic samobojstwo wieku 17 nogi trzymalem na zewnatrz na 3 pietrze . Komus cos obiecalem ze tam trafie teraz mam czarnego demona wygladajacego z uszami jak elf . Straszy mnie dziennie widze czarne cienie przylazi wieczorami jak sie klade i mnie zaczyna dusic to nie jest sen na jawie ani zwykly sen kkiedys czytalem o tym mam demona bo mu obiecalem cos i co z tym fantem mam zrobic spac nie umiem nie spie prawie wgl . Czy to jest depresja czy ja jestem chory . Jestem normalnym synkiem nie widac po mnie zebym cos mial dogaduje sie z kazdym normalnie na codzien jestem usmiechniety do pewnego czasu jak wieczor nie przyjdzie mam go z jakies dobre 5 lat raz mi sie tylko pokazal jak stal w dzwiach i mnie zparalizowal . I sie patrzal na mnie jak zaczelem mu glupio gadac wymyslach sensie przekinalem zaczol robic ze mna co chcial pozniej do teraz nie spie mysle znowu o samobojstwie glupie mysli mam wspiera mnie tylko dziewczyna prosze o pomoc wiecej szczegulow moge napisac nie ma problemu bo to nie wszystko . Jestem chorowity astme mam od malego alergie itd . Pracuje ale nie spie i mam takie cos co napisalem nie wiem jak z tym walczyc mam ciezki orzech do zgryzienia a do lekarza nie pojde bo nie chce zeby mnie jeszcze bardziej jakiegod debilka zrobili pozdrawiam serdecznie to co napisalem dzieje sie naprawde mam duzo wiecej rzeczy ale to moge napisac pozniej chodzi mi o to co teraz mam . Slucham muzyki co sluchalem wieku 16 lat i zas mysle czy cos glupiego zrobic jestem w ciezkiej sytuacji bo nie umiem sobie z tym radzic duzo umiem wytrzymac ale to juz coraz gorzej jest teraz piszac to wyczuwam zas jakby ten demon stal mi nad glowa i to czytal bo widze przeblyski malo tego ciarki mam w plecach kiedys mialem tak ze pisalem z dziewczyna o nim i wylaczyl mi sie telefon nagle i zaczol sie wylaczac myslalem nad egzorcyzma ale ksiadz mi powiedzial ze mam kuku i nie ma takiego czegos ze sobie to wymyslilem . Dlatego na to nie licze i na nich . A to mi sie zaczelo robic jak chaialem samobojstwo popelnic i do dzis to trzyamelm ale coraz gorzej jesst juz proszebo pomoc czy jest to niebezpieczne ? .
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Psychiatra (583)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2018

Content