Brak umiejętności budowania relacji forum - Psycholog - Forum medyczne

Dziś jest:Wtorek, 24 kwietnia 2018, Imieniny: Aleksandra, Grzegorza

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Psycholog forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Psycholog » Brak umiejętności budowania relacji Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Psycholog (714)

Witaj na forum psychologicznym!

Na niniejszym forum odnajdziesz informacje i porady forumowiczów na tematy pszychologiczne. Informacje, które obejmują pomoc psychologiczną w m.in. zaburzenia psychiczne, nerwice, depresje, priapizm, niemoc seksualna, manie, psychoza itp. - zadawaj pytania, szukaj odpowiedzi psychologa! Zapraszamy do korzystania z forum!

Autor
Wypowiedź

Karo19 (2)

2017-02-10 09:18

Brak umiejętności budowania relacji

Witam,
Od dłuższego czasu nurtuje mnie pewien problem. Moje relacje z ludźmi są zerowe. To znaczy nigdy nie miałam przyjaciół, ani koleżanek. Odkąd pamiętam, a także z relacji rodziny nie było takich sytuacji żebym z kimś rozmawiała "dłużej", bawiła się itp. Najdłuższa moja relacja trwała około 2 tygodni i było to gdzieś w 3 klasie podstawówki. Wyglądało to dość normalnie bawiłam się, rozmawialiśmy. Znajomość jak normalne dzieci. Następna moja znajomość była w gimnazjum i trwała może tydzień. Obecnie mam 21 lat. Zaczęło mnie to zastanawiać. Zdałam sobie może 2 lata temu sprawę że takie coś nie jest czymś normalnym. Ostatnim czasem pogorszył mi się też kontakt z rodziną. Nasze relacje nigdy nie były za głębokie czy bardzo rodzinne. Jednak od około pół roku, mimo to że mieszkam z nimi i oni starają się to zagadać czy wyjść gdzieś, ja po prostu nie wiem. Nie widzę sensu w tych rozmowach, wyjściami. Nie umie tego określić. Rozmowa z rodzina sprawia mi przyjemność ale im więcej czasu mija tym mniej sensu w tym widzę i staje się to bardziej obojętne.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Jaca (10)

2017-11-19 18:33

Opicaś senc problem niewiem czy to przyjemnoć pisani na fora okimś dlamnie troch podejrzene byś morze z przeczłociom utratom znanej ci przyjasiułki rozpłakujrz byś morze moralnym na żysiu onie nam fantazjerz stawiarz swoje dyktando nad swojom opsecjom niewracajoc uwagi jak cię uczusiam kierujerz czy jej uciuś do ciebie niezotały zamartwone czukaź przygody w żysiu w zwiozku moralny weś usiąć zastanow nad cobom czy macz tak zwanom fatyfakcej opcje manokalnom że mieważ za kimś w potopi takiej kałuży weś usiąć zastanuw nad cobom czy dlaniej to morze byś fajne dlamnie taki argumen bywa maniokalnej w opcecji jak byś w tym rady niedawał weś zrub stym coś albo na coś swojim wieku cobie pozwul pozdrawim
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Psycholog (714)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2018

Content