Zazdrość forum - Psycholog - Forum medyczne

Dziś jest:Wtorek, 20 listopada 2018, Imieniny: Feliksa, Anatola

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Psycholog forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Psycholog » Zazdrość Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Psycholog (718)

Witaj na forum psychologicznym!

Na niniejszym forum odnajdziesz informacje i porady forumowiczów na tematy pszychologiczne. Informacje, które obejmują pomoc psychologiczną w m.in. zaburzenia psychiczne, nerwice, depresje, priapizm, niemoc seksualna, manie, psychoza itp. - zadawaj pytania, szukaj odpowiedzi psychologa! Zapraszamy do korzystania z forum!

Autor
Wypowiedź

Orzeszek12 (1)

2015-06-01 10:38

Zazdrość

Witam serdecznie,
Pozwolę sobie opisać moją sytuację. Od ponad miesiąca jestem w związku. W związku z kimś, kto jest dla mnie bardzo wyjątkowy, do którego zaufanie nabrałam wyjątkowo szybko, w związku w którym rozwija wszystko się szybciej niż zwykle. Jest to osoba, która posiada te cechy charakteru, których zawsze szukałam w partnerze i do tej pory ciężko mi było je połączyć a jak narazie wygląda, że on je wszystko ma. (czzas oczywiście wszystko jeszcze dokładnie zweryfikuje). Mój partner zaczął tworzyć ze mną związek mieszkając jeszcze z kobietą, z którą był w związku 8 lat. W tej chwili załatwiają formalności, żeby rozdzielić kredyt mieszkaniowy. Kiedy wszystkie formalności będą załatwione ona się wyprowadzi. Jest to sytuacja bardzo dziwna, gdyby nie to, że połączyło mnie z partnerem coś wyjątkowego nie zgodziłabym się na taki początek związku. Zaufałam mu, wierzę, że to co było między nimi jest zakończone, tym bardziej że ona wyraziła zgodę na to, żebyśmy się spotykali zanim się wyprowadzi. Oczywiście moje uczucia są mieszane i czasem się borykam z negatywnymi emocjami. Kilka dni temu pisząc do mojego partnera i będąc od niego daleko pogniewałam się za to, że są razem na grillu u jego rodziny. Mojemu partnerowi wydaje się, że nie powinnam być o to w ogóle zazdrosna i powinnam wykazać zrozumienie, bo jak to mówi "jeśli mu nie ufam to związek nie ma sensu" ale wydaje mi się, że nie rozumie, że ta zazdrość jest inna i jak dla mnie uzasadniona. Wysłał mi dwugodzinną audycję w radiu o zazdrości, tylko, że w tej audycji nie było opisanej ani jednej sytuacji podobnej do naszej. Chciałabym, żeby zrozumiał, że w takim przypadku zazdrość jest uzasadniona, tym bardziej, że pomimo tego, że mieszkają ze sobą spędzają czas razem wśrod znajomych, czy jego rodziny. Bardzo proszę o ustosunkowanie się do mojej wypowiedzi. Czy w moim zachowaniu jest coś złego, niezrozumiałego? Czy faktycznie nie mam prawa okazywać negatywnych emocji w takiej sytuacji, czy coś jest ze mną nie tak, czy moja zazdrość jest niezrozumiała? Bardzo proszę o wypowiedź. Dziękuję bardzo i życzę miłego tygodnia. Pozdrawiam.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

koszaj (14)

2015-12-09 11:53

Moim zdaniem możesz umówić się na najzwyklejszą poradę z psychologiem, Po kilku spotkaniach wspólnie powinniście dotrzeć do źródła problemu i skutecznie go rozwiązać. Sam chodziłem do psychologa [url=http://www.self-psychologia.pl/]www.self-psychologia.pl/[/url] i już jest lepiej.

limpus (2)

2016-05-11 17:31

Również uważam, że psycholog to chyba najlepsze rozwiązanie. Od sibie moge polecić Panią Irenę Maślankowską (http://psycholog-opole-maslankowska.pl/). Bardzo dobry psycholog, który już nie raz pomógł mi w trudnych chwilach.

janeeek (2)

2016-05-12 17:35

Też kiedyś chodziłem do pani dr Ireny Maślankowskiej. Bardzo mi pomogła, może pomoże i Tobie;)

Cxdfcv (6)

2016-05-13 12:37

zazdrosc na pewno nie jest dobrym elementem w zwiazku ... no niestety trzeba to uczciwie przyznac. Dobry, solidny zwiazek oparty na bardzo dobrych fundamentach zazwyczaj nie ma zazdrosci. Wiadome, ze jakas tam minimalna zazdrosc musi byc, bo tez nie moze byc tak, ze partner bedzie obojetny drugiemu. Ale jak ktos przejawia chrobliwa zazdrosc, no to wtedy niestety mamy powazny problem. Czlowiek zaczyna delikatnie mowiac swirowac i zastanawia sie gdzie dana osoba idzie i z kim przesiaduje czy moze zdradza itp W takich sytuachach chyba nie ma na co czekac, tylko trzeba isc do lekarza, najlepiej psychologa, takie jest moje zdanie

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Psycholog (718)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2018

Content