Penis - Jak zrobić by stał na baczność? forum - Urolog - Forum medyczne

Dziś jest:Niedziela, 23 listopada 2014, Imieniny: Adeli, Klemensa

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Urolog forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Urolog » Penis - Jak zrobić by stał na baczność? Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Urolog (894)

Witaj na forum urologicznym!

Na niniejszym forum odnajdziesz informacje i porady forumowiczów na tematy urologiczne. Informacje, które obejmują m.in. układ moczowo-płciowy, ograniczona płodność, zapalenia, zaburzenia funkcji, nowotwory itp. - zadawaj pytania, szukaj odpowiedzi! Możesz zadać pytanie również z innych popularnych tematów jak torbiel, stulejka, mocz. Zapraszamy do korzystania z forum!

Autor
Wypowiedź

Fak3e (4)

2011-04-10 17:26

Penis - Jak zrobić by stał na baczność?

Witam. Chciałbym przedstawić swój problem jak najbardziej szczegółowo i spytać się o radę co w danej sytuacji mógłbym zrobić by poprawić swoją sprawę.Sytuacja jest dla mnie bardzo krępująca. Mam 18 lat. Od 2-3 lat, szukam partnerki z którą będzie wszystko jasne w łóżku, jednak poszukiwania takiej ów partnerki mijają się z celem. Z aktualną kobietą jest identycznie, nie jest tak jak ma być. Nie mam kompleksów, nie jestem ze stresowany podczas stosunku. A jednak mam wrażenie że mój penis nie jest dość twardy, że mam problemy z erekcją. Myślę tak ,że mój członek podczas podniecenie po prostu "nie staje". Tak, jest twardszy i większy niż w stanie spoczynku, jednak nic więcej się nie zmienia. Nie unosi się ku góry. Chciałbym uniknąć wizyty u Seksuologa czy Urologa, może problem jest bardzo banalny a nie posiadam wiedzy by sobie pomóc. Szczególnie chodzi o to by penis uniósł się ku górze.
- Fak3e.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

kamumu (13)

2011-04-10 19:00

a jak się masturbujesz to penis "staje" na maxa ? może poprostu twoja parynerka cię nie podnieca . i wszystko dlatego .

Fak3e (4)

2011-04-10 21:19

Nie, sytuacja jest identyczna gdy się masturbuje. Z innymi partnerkami też tak było. Co może być na rzeczy?

kamumu (13)

2011-04-12 15:51

Ale kiedyś było w porządku ? jeżeli masz tak od początku to możliwe że bardziej nie może już ztwardnieć

Fak3e (4)

2011-04-13 20:15

No zakładajac twoja teze, że nie może bardziej stwardniec, ale twardosc do jego postawy, bo on się nie unosi. Dokładnie o to chodzi.

Moland (2)

2011-04-19 12:13

Możesz zastosować tabletki VigRX Plus które pozwalają osiągnąć pełniejszą erekcję i zwiekszyć pożadanie.
http://www.vigrxplus-eu.com/pl/index.html są one wytwarzane na bazie ziół które maja udowodnione działania w tym zakresie.

getal1985 (1)

2011-07-13 11:17

Kolego, i jak tam z Twoim problemem? Ja mam dokładnie tak samo i dlatego pytam. nie wiem już co robić...

m4riusz88 (12)

2011-07-20 13:23

Przyłączam się do pytania. Co do tych tabletek to pic na wode , koleś je tylko reklamuje.

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Urolog (894)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2014

Content