Poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego forum - Ogłoszenia, reklamy, oferty - Forum medyczne

Dziś jest:Czwartek, 21 stycznia 2021, Imieniny: Agnieszki, Jarosława Dzień Babci

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Ogłoszenia, reklamy, oferty forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Medyczne różności » Ogłoszenia, reklamy, oferty » Poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego Forum
» Odpowiedz

Medyczne różności » Ogłoszenia, reklamy, oferty (258)

Dodaj ogłoszenie w serwisie ogłoszeń iLekarze.pl

Autor
Wypowiedź

mserbinowicz (4)

Offline

2014-07-21 12:17

Poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego

Witam serdecznie,
poszukuję programu do prowadzenia gabinetu lekarskiego.
Czy ktoś zna jakiś dobry program ?
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

mserbinowicz (4)

Offline

2014-07-31 17:13

Dobrze by było, żeby ten program miał możliwość wysyłania sms-ów i wystawiania recept, no i jeszcze historię wizyt do łatwego wglądu
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

mserbinowicz (4)

Offline

2014-08-05 16:29

No to może znajdzie się ktoś, kto słyszał o programie S.Axon??? Czy ktoś coś słyszał, próbował, bo opis wygląda całkiem nieźle...
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

OceanSys (2)

Offline

2014-08-07 14:10

Zapraszamy do sprawdzenia naszego oprogramowania ;) nasz system Wirtualnej Recepcji posiada funkcję wysyłania SMSów do pacjentów a także możliwość z automatyzowania wysyłania tych wiadomości. W bliskiej przyszłości zamierzamy dodać możliwość przechowywania danych medycznych w naszej aplikacji (oraz wystawianie recept). Posiadamy konta demonstracyjne, więc sam może Pan ocenić czy nasze oprogramowanie Panu odpowiada.

http://wirtualna-recepcja.com

Zapraszamy ;)
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

mserbinowicz (4)

Offline

2014-08-11 04:35

Wielkie dzięki, wypróbuję na pewno, a na razie testuję demo tego programu S.Axon i jestem mile zaskoczona, wygląda naprawdę dobrze
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

intelka (4)

Offline

2015-04-21 11:03

czasami warto skontaktować się z kilkoma firmami i dopytać czy nie zmienią aplikacji pod klienta. niektórzy tak robią. ja mam inną firmę i korzystam z http://poznajoffice365.pl/. ale musiałbyś dowiedzieć się czy można zmodyfikować..
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Viron (2)

Offline

2015-05-27 10:53

Ja szukałem dla mojego ojca, który jest psychologiem darmowego programu do gabinetu z rejestracją online pacjentów i znalazłem http://mini.igabinet.pl/ do 500 pacjentów jest tam darmowy plan taryfowy, oprogramowanie posiada wszystkie wspomniane wyżej funkcje i ojciec jest bardzo zadowolony. Widziałem też możliwość rozszerzenia programu, więc polecam samemu zapoznać się z ich ofertą.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Domek (4)

Offline

2015-06-10 14:31

Obczaj sobie to, jeszcze nie skończyli ale zapowiada się nieźle.
http://test.m.lekseek.com/
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Corvi (1)

Offline

2015-10-08 20:41

Rzadko coś otwarcie polecam. Długo szukaliśmy odpowiedniego oprogramowania do zarządzania gabinetami - 3 gabinety, 7 lekarzy. Udało nam się dopiero z www.osteoonline.pl . Przeważyła możliwość stworzenia listy rezerwowej, nadawania priorytetów pacjentom, dzięki czemu w przypadku odwołania wizyty przez jednego z nich, następny w kolejności wpadał na miejsce tego poprzedniego.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Kasawer (1)

Offline

2016-02-22 23:24

Witam

Zapraszam na strone http://optimed24.itverso.pl/mednote program jest intuicyjny, nie wymaga instalacji na komputerze, uruchamia sie w przegladarce internetowej.

pozdrawiam
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Nataaniel (4)

Offline

2016-03-06 23:18

Jeżeli ktoś z Was uruchamia prywatną praktykę i szuka dobrych rozwiązań organizacyjnych, warto zapoznać się ze stroną https://www.medycznarejestracja.pl/uslugi - to internetowy kalendarz przyjęć, który pozwala na łatwą i szybką komunikację pomiędzy rejestracją a lekarzem oraz możliwość samodzielnego wprowadzania wizyt przez lekarza i pracowników placówki medycznej.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

celestyna (1)

Offline

2016-04-06 10:55

Moja przychodnia też przeszła na ten nowy system medycznarejestracja.pl Świetnie się sprawdza teraz ten kalendarz w internecie. Możemy od razu podczas wizyty wprowadzić termin kolejnej wizyty pacjenta i dużym ułatwieniem jest też synchronizacja samego kalendarza z formularzem rejestracji pacjentów online. Sporo dobrego już od kolegów słyszałam, że też wygodnie się z takiego systemu korzysta, a nasi pacjenci mogą nawet w przedziale do 24h rejestrować się na wizyty.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

dixit (4)

Offline

2016-06-16 10:18

W przychodni, w której pracuję wypróbowaliśmy wiele oprogramowań i ostatecznie zdecydowaliśmy się na ten program dla opieki medycznej: http://focustelecom.pl/oprogramowanie-dla-opieki-medycznej/
Program działa w chmurze, więc wszyscy upoważnieni pracownicy mają zdalny dostęp do potrzebnych informacji. Dodatkowo, pacjenci mogą odwoływać i potwierdzać wizyty przez smsa, co bardzo przyspiesza pracę recepcjonistek.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Edzio (7)

Offline

2016-11-16 15:06

Proponuję też zerknąć tutaj: http://www.mobi-med.pl/
Bardzo fajny portal, który jest jednocześnie systemem pracy dla lekarzy.

Najważniejszą zaletą założenia konta jest to, że jest to dodatkowe miejsce, gdzie pacjenci mogą znaleźć informację o lekarzu, można tam wstawić telefon, e-mail, a także wszystkie inne informacje, które chcemy pokazać pacjentom. Kontakt odbywa się bezpośrednio z lekarzem, a nie przez infolinię. Rejestracja jest bardzo prosta i darmowa oraz daje dostęp do wielu niezbędnych w pracy funkcjonalności.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Marcel2 (3)

Offline

2017-01-06 16:52

Ja mogę polecić program do wystawiania faktur. Też jest niezwykle przydatny w prowadzeniu gabinetu. afaktury.pl to program bardzo prosty w obsłudze, a przy tym bardzo funkcjonalny. Dzięki niemu nie musimy tracić czasu na śledzenie faktury i płatności, bo on się tym zajmie. Z windykacją włącznie.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Ania00Ma (1)

Offline

2018-06-04 13:24

Moja znajoma korzysta z jednego programu, ale to raczej do salonu fryzjerskiego, chociaż mówiła mi, że wysyła przypomnienia sms o wizycie itd. W sumie pytałam się jej i mówiła, że program nazywa się OneIN, ja coś na pewno można poszukać w necie, mam nadzieję, że pomogłam :)
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

CleverMED (1)

Offline

2018-06-19 20:57

Polecamy CleverMED.pl, posiada wszystkie wyżej wymienione zalety oraz wiele innych pomocnych rozwiązań.

Użytkownicy korzystają z CleverMED m.in. do:
- planowania wizyt i rejestracji pacjentów (również ze stron internetowych i aplikacji mobilnej),
- wydajnej obsługi kolejki,
- tworzenia i archiwizacji dokumentacji medycznej,
- szybkiego tworzenia ankiet medycznych, skierowań, zaświadczeń etc.,
- drukowania (jeszcze) i kontroli recept,
- skanowania dokumentów wprost do aplikacji on-line,
- wysyłki powiadomień (SMS, e-mail).

Zapraszamy do kontaktu: www.clevermed.pl
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

katkul (2)

Offline

2018-07-11 20:27

Jeżeli zależy Ci na prostym programie z obsługą SMSów i dodawanie pacjentów na wizyty, to szczerze polecam Medfile. Jest bardzo wygodne w obsłudze, komfortowe i przejrzyste, a zawiera w sobie wszystko, co potrzebne. Dla mnie szczególnie ważna była funkcja planowania wizyt powtarzalnych i znalazłam ją właśnie w tym programie idealnie opisaną i przygotowaną.
Polecam z całego serca.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

diannos (2)

Offline

2019-03-29 14:32

Sprawdzoną aplikacją do obsługi pacjentów jest Medidesk- jest online i charakteryzuje się intuicyjnym panelem zarządzania. Jest możliwość utworzenia personalnych kont dla wszystkich pracowników (dzięki czemu menadżerowie czy właściciele mogą łatwiej kontrolować pracę personelu). Też umożliwia analizę zgłoszeń telefonicznych i e-mailowych w czasie rzeczywistym, zatem jest możliwość szybkiego oddzwonienia/odpowiedzi na wszelkie zgłoszenia pacjentów. Korzystne dla nich, bo dzisiaj nikt czekać nie lubi, zwyczajnie wybiera się wówczas inną opcję a dla placówki medycznej to jest strata - pacjenta i zysku
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

PannaHanna (1)

Offline

2019-04-03 12:35

Bardzo wygodny jest program Medfile. Można wysyłać SMS-y nie obciąża systemu. Korzystamy i jesteśmy zadowoleni. Zadowalająca jest możliwość tworzenia własnych kart specjalistycznych i bardzo przejrzysty grafik.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

GoskaMoniek (13)

Offline

2019-10-29 17:54

U nas rejestracji pracujemy na programie Medidesk i naprawdę się sprawdza. Dużo ułatwień jest dzięki tej aplikacji. Jej obsługa naprawdę jest prosta, wszystko jest intuicyjne, więc nie ma się czego obawiać. To dobra zmiana u nas była. Medidesk przeprowadza również darmowe audyty, poczytajcie sobie na ten temat https://mediahealth.pl/bezplatny-audyt-marketingowy-mediahealth/
Warto skorzystać.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Medyczne różności » Ogłoszenia, reklamy, oferty (258)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2021

Content