Nie stój w kolejkach – rejestracja on-line na wizyty do specjalisty. Płać 5% taniej i rejestruj się on-line

Dziś jest:Niedziela, 29 stycznia 2023, Imieniny: Zdzisława, Franciszka

Informacja Medyczna

2019-11-28

Nie stój w kolejkach – rejestracja on-line na wizyty do specjalisty. Płać 5% taniej i rejestruj się on-line

Słysząc o kolejkach do lekarzy, myślimy zwykle jedynie o długim terminie oczekiwania na wizytę u specjalisty. Najpierw jednak musimy się do niego zarejestrować, a to również nie jest łatwe i wymaga czasem od pacjenta anielskiej cierpliwości (często też wielokrotnego wykręcania numeru przychodni lub stania w kolejce do rejestracji od wczesnych godzin porannych). Dzisiejsze możliwości technologiczne dają nam jednak alternatywę. Jest to szybka, wygodna i bardzo prosta rejestracja on-line!

Przychodnia rejestracja online – dlaczego warto?

Bez względu na to, czy potrzebujemy umówić się do specjalisty, czy na pilną wizytę u lekarza rodzinnego, nie unikniemy przejścia przez proces rejestracji. Niestety nie zawsze jest to takie proste, jak byśmy tego chcieli, zwłaszcza w tzw. sezonie grypowym. Jesienią i zimą, kiedy dużo osób choruje, a dzieci zarażają się infekcjami w przedszkolach, dodzwonienie się do przychodni graniczy z cudem. Jeśli natomiast wybieramy osobistą wycieczkę do przychodni, dochodzi do kuriozalnych sytuacji stania na mrozie przed zamkniętą placówką na godzinę przed jej otwarciem. Jest to bardzo uciążliwe dla dzieci, ludzi starszych czy osób pracujących.

Szpital rejestracja on-line raz na zawsze rozwiązuje wspomniane problemy. Dzięki temu, że taka rejestracja możliwa jest 24 godziny na dobę, możemy umówić się do lekarza o każdej porze. Nawet wtedy, kiedy mamy tylko kilka minut wolnego czasu podczas jazdy autobusem lub potrzebę wizyty lekarskiej uświadomimy sobie późno wieczorem. Do systemu zalogować można się o każdej porze dnia i nocy, bez wychodzenia z domu, a ponieważ posiadamy osobiste konto w serwisie, prawdopodobieństwo pomyłki spada niemal do zera. Jest to jednocześnie ułatwienie dla lekarzy oraz osób pracujących w rejestracji, które oszczędza czas i pomaga zachować porządek w dokumentacji.

Jak i gdzie zarejestrować się do lekarza online?

Wiedząc o wspomnianych korzyściach, szukajmy przychodni, które pozwalają rejestrować się elektronicznie. W Toruniu taką możliwość zapewnia Citomed. Chcąc skorzystać z tej opcji, musimy wejść na stronę www.citomed.pl i po zapoznaniu się z regulaminem świadczenia usług, założyć konto w systemie. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się w portalu należy wybrać usługę (oprócz wizyty lekarskiej mogą być to też badania diagnostyczne), miejsce jej wykonania, lekarza i konkretny termin. Proces rejestracji jest bardzo intuicyjny, a po jego zakończeniu system przenosi nas do portalu płatniczego. Jedynym warunkiem skuteczności rejestracji jest opłacenie wizyty w ciągu 30 minut. W tym miejscu mamy jeszcze jedną dobra wiadomość – rejestracja on-line wiąże się z 5% rabatem na usługi w placówce Citomed. Umawiając się na wizytę w ten sposób, oszczędzasz więc nie tylko czas i nerwy, ale także pieniądze. Elektroniczna rejestracja to nowy, pełen korzyści sposób umawiania się do lekarza. Zacznij z niego korzystać, a już nigdy nie będziesz chciał wrócić do tradycyjnego stania w kolejkach do rejestracji!


Dodaj komentarz lub opinię


Autor:

Treść*:


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Zadaj pytanie Ekspertowi

Porady Eksperta

Jeżeli w naszej bazie brakuje
odpowiedzi na Twoje pytanie
zapytaj naszego Eksperta

Najnowsze wątki na forum

OSZUST MALUTA ZABIJA WILHELMA.RATUNKU POMOCY = 516 809 201

MALUTA WILHELMA ZABIŁA I ARTYKUŁ 35 USTAWY 18.V.21...

Zamordowany Wilhelm PRZEZ Zabójcę Maluta | 2023-01-28 14:52