Te witaminy pomogą w oczyszczeniu i wzmocnieniu organizmu

Dziś jest:Sobota, 28 stycznia 2023, Imieniny: Walerego, Radomira

Informacja Medyczna

2016-03-14

Te witaminy pomogą w oczyszczeniu i wzmocnieniu organizmu

W zdrowym ciele, zdrowy duch – łatwo powiedzieć, nieco trudniej wykonać. Niestety, w dzisiejszych, szybkich i stresujących czasach, nasz organizm jest szczególnie podatny na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Dlatego podpowiadamy, jak oczyścić i zregenerować organizm. Szybko, skutecznie i naturalnie!

Czy wiesz, od czego należy zacząć procesy oczyszczania organizmu z toksyn? Zdaniem diagnostów z Miasta Kobiet naturalne wzmocnienie organizmu warto rozpocząć od wątroby, która jest kluczowym organem odpowiadającym za detoksykację organizmu. Trzeba również zadbać o to, żeby substancje szkodliwe możliwie jak najszybciej opuściły nasz organizm poprzez pory w skórze, kał i mocz.

Przedstawiamy skuteczne i naturalne sposoby na detoksykację organizmu:

1. Rewitalizowana woda z cytryną

Pij ją codziennie rano, tuż po przebudzeniu. Woda rewitalizowana, tzw. „żywa”, pomaga w przywróceniu równowagi kwasowo-zasadowej. Z kolei cytryna to doskonałe źródło witaminy C. Oba składniki w połączeniu będą skutecznie wspomagać proces detoksykacji oraz przyspieszać trawienie.

Pamiętaj – szkodliwe substancje wydalasz z moczem, musisz więc pić odpowiednio dużo zdrowej wody.

2. Spacer i pot

W detoksykacji organizmu pomaga także aktywność fizyczna. Nie muszą to być wysiłkowe ćwiczenia – wystarczą regularne spacery. Każdy ruch to krok do czystego organizmu.

Gdy nie lubisz aktywności fizycznych, postaw na saunę. Już kilka minut spędzonych w łaźni, to mniejsza ilość toksyn w twoim organizmie.

Pamiętaj – szkodliwe substancje „wychodzą” przez pory w skórze. Za każdym razem, gdy na twojej skórze pojawia się pot, wraz z nim usuwają się toksyny.

3. Drogocenny miód

Miód zawiera aż 73 żywych enzymów przyspieszających reakcje biochemiczne w organizmie. Zmieszany z „żywą” wodą poprawia działanie układu pokarmowego i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Tworzy w żołądku zasadowe środowisko, dlatego może być spożywany nawet przez osoby będące na diecie.

Pamiętaj – toksyny usuwane są z organizmu wraz z kałem. Tymczasem to właśnie miód pobudza trawienie i pomaga przy problemach z zaparciami.

4. Kapusta, karczochy i buraczki

Dzięki kapuście oczyścisz wątrobę, przyspieszając w ten sposób procesy oczyszczania organizmu. Z kolei karczochy będą zapobiegać niestrawnościom i pobudzać działanie układu trawiennego.

Nie zapomnij o buraczkach, które zwiększając produkcję enzymów antyoksydacyjnych, będą skutecznie eliminować toksyczne substancje z twojego organizmu.

6. Ujemna jonizacja

- Detoksykacje warto wesprzeć odpowiednimi suplementami diety, o ile mają potwierdzoną wysoką wchłanialność, tj. taką na poziomie minimum 93 proc. – mówi Violetta Grzesiak-Stolanowska, diagnosta z Miasto Kobiet.

Aby osiągnąć tak wysoką wchłanialność suplementu diety, stosuje się tzw. formułę ujemnej jonizacji. Technologia została opracowana przez naukowców z ALFA. Dzięki niej możliwa jest aktywizacja naturalnych składników zawartych m.in. w owocach pod kątem ich szybkiej przyswajalności w organizmie.

7. Ty musisz to zrobić!

O detoksykację organizmu muszą szczególnie zadbać nie tylko osoby dbające o zdrowie, ale przede wszystkim mieszkańcy dużych miast, osoby palące i niestroniące od alkoholu. Dietę oczyszczającą powinny zastosować również osoby zarażone na częsty stres, a także rekonwalescenci po chemioterapii i radioterapii.

Jeżeli chcesz czuć się zdrowo i młodo, koniecznie oczyść swój organizm. Szczególnie, że jak widzisz - dziś są sposoby, by o siebie skutecznie zadbać, bez narażania się na katorżnicze diety i szczególne wyrzeczenia.


Dodaj komentarz lub opinię


Autor:

Treść*:


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Zadaj pytanie Ekspertowi

Porady Eksperta

Jeżeli w naszej bazie brakuje
odpowiedzi na Twoje pytanie
zapytaj naszego Eksperta

Najnowsze wątki na forum

OSZUST MALUTA ZABIJA WILHELMA.RATUNKU POMOCY = 516 809 201

MALUTA WILHELMA ZABIŁA I ARTYKUŁ 35 USTAWY 18.V.21 17:00 MALUTA ŚMIERTELNY...

Zamordowany Wilhelm PRZEZ Zabójcę Maluta | 2023-01-27 06:24