Kłócie w klatce piersiowej - , bezpłatne porady lekarskie On-Line

Dziś jest:Piątek, 22 września 2023, Imieniny: Tomasza, Maurycego
Porady Eksperta

Kłócie w klatce piersiowej

Pytanie dotyczy: Kłócie w klatce piersiowej


Witam,rok temu pojawiła mi się na klatce piersiowej-na środku czerwona plamka(nic to nie bolało-potem po jakimś czasie znikła)teraz od kilku miesięcy mam kłucie na środku.chodzę na siłownie nic nie potrafię podnieś ponieważ kłucie jest bolesne.podczas kichania mam to samo??przebywam na razie w Holandii i za miesiąc jadę do p i wtedy pójdę do lekarza.dlatego pisze do was w tej sprawie,co to morze być??

Odpowiedź Eksperta:

lek. med. Eustachiusz Gadula

chirurgia ogólna, rehabilitacja, medycyna naturalna

Panie Tomaszu,
wygląda na to, że czerwona plamka jaka wcześniej pojawiła się na środku klatki piersiowej (na mostku) nie ma związku z obecnymi dolegliwościami. Bóle nasilające się podczas wysiłku i kichania są najprawdopodobniej nerwobólem związanym ze zmianami w obrębie piersiowego odcinka kręgosłupa.
Proszę czasowo ograniczyć obciążenie ćwiczeniami na siłowni a w okolicach bolesnych spróbować samemu akupresury. Jeśli to nie pomoże wskazane będzie zdjęcie szyjno-piersiowego odcinka kręgosłupa i konsultacja lekarza specjalisty rehabilitacji lub specjalisty akupunktury.
Pozdrawiam
Eustachiusz Gadula

Podoba Ci się ta porada?

Najnowsze wątki na forum

Przedwczesny wytrysk męża

Cześć ! Piszę bo moze mi coś doradzicie Mój mąż jest totalnym...

Nikka | 2023-09-21 15:12

Czy to hepatomegalia? Szukam pomocy w postawieniu diagnozy

Czy istnieją platformy lub strony internetowe, które pomagają w znalezieniu...

Frykote12 | 2023-09-21 11:38