Skutek uboczny leku - , bezpłatne porady lekarskie On-Line

Dziś jest:Poniedziałek, 5 grudnia 2022, Imieniny: Sabiny, Krystyny
Porady Eksperta

Skutek uboczny leku

Witam mam pytanie popełniłam bład nie przeczytałam ulotki dokładnie i posmarowałam swemu dziecku plamke na buzi maściąflucinar dostał okrążne przebarwienie na policzku na skutek posmarowania proszę mi powiedzieć co zrobić aby to znikneło czy jest szansa naprawde nie wiedziałam czy to zniknie proszę mi pomuc i coś doradzić bardzo prosze mi pomuc zrobiła sie biała plama jaśniejsza od cery w krztałcie kólka tak jak maść została rozsmarowana czy jest jakiś sposób aby to zlikwidować synek ma pięć latek nich mi poni coś poradzi wiem że to było nierozważne z mojej strony niech mi pani coś doradzi

Odpowiedź Eksperta:

Lek. med. Barbara Czernicka-Kupras

Dermatolog

Biała plamka plamka po maści sterydowej powinna ustąpić samoistnie po pewnym czasie. Można ją smarować 2-3x dziennie kremem Bepantehen, żeby przyśpieszyć regenerację skóry.



Pozdrawiam
lek.Barbara Czernicka-Kupras

Podoba Ci się ta porada?

Najnowsze wątki na forum

OSZUST MALUTA ZABIJA WILHELMA.RATUNKU POMOCY = 516 809 201

MALUTA WILHELMA ZABIŁA I ARTYKUŁ 35 USTAWY 18.V.21...

Zamordowany Wilhelm PRZEZ Zabójcę Maluta | 2022-12-05 09:25