Trądzik - , bezpłatne porady lekarskie On-Line

Dziś jest:Wtorek, 20 kwietnia 2021, Imieniny: Agnieszki, Czesława
Porady Eksperta

Trądzik

Pytanie dotyczy: trądzik, Tetralysal


Witam.Mam pytanie co do trądziku.
Od miesiąca zażywam antybiotyk tetralysal na trądzik,oraz od ośmiu dni zażywam tabletki diane 35 również na trądzik.Od trzech dni czuje sie fatalnie,bierze mnie na wymioty,jestem zmęczona i brzuch mnie boli.
Dzisiaj odebrałam wyniki które zrobiłam:
Bilirubina całkowita w surowicy 1,39 mg/dl
AST 34,93 U/L
ALT 55,79 U/L.

Wyniki mam podwyższone,dodam jeszcze że mam zespół gilberta.

Prosze mi napisac co mam zrobic,czy powinnam zakończyc leczyc trądzik,i czy te objawy mogły wystąpic po tabletkach diane 35.

Odpowiedź Eksperta:

Lek. med. Barbara Czernicka-Kupras

Dermatolog

Myślę, że w tej sytuacji należy przerwać zażywanie Tetralysalu, a w sprawie dalszej terapii Diane 35 skontaktować się jak najszybciej z ginekologiem.

Pozdrawiam

lek.Barbara Czernicka-Kupras

Podoba Ci się ta porada?

Najnowsze wątki na forum

Jakie tabletki??

przy okazji spytam jeszce jakie sa najlepsze tabletki nawilzajace skore ciala??...

Guziczek6663 | 2021-04-15 22:51

Problem z okiem po korekcie laserowej

Witam. W październiku 2020r. miałem laserową korektę wzroku, przez dwa...

mati192 | 2021-04-13 13:15

dezynfekcja rzeczy

Hejka, czym dezynfekujecie rzeczy w tym trudnym czasie? Ja myślę nad zakupem...

wisnia1829 | 2021-04-12 16:08

Zadaj pytanie Ekspertowi

Porady Eksperta

Jeżeli w naszej bazie brakuje
odpowiedzi na Twoje pytanie
zapytaj naszego Eksperta



W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2021

Content