Uczulenie po narkotykach - , bezpłatne porady lekarskie On-Line

Dziś jest:Wtorek, 20 kwietnia 2021, Imieniny: Agnieszki, Czesława
Porady Eksperta

Uczulenie po narkotykach

Pytanie dotyczy: Uczulenie po narkotykach


Pierwszy raz miałem styczność z narkotykami,mianowicie z amfetaminą,po dwóch dniach wysypało mnie całego,brzuch,plecy,ręce,nogi,dłonie bez twarzy,i strasznie mnie swędzi,ciągle się drapię,są to czerwone krostki różnej wielkości,nie wiem co zrobić uczulenie utrzymuje się już od tygodnia.

Proszę o radę.

Odpowiedź Eksperta:

Lek. med. Barbara Czernicka-Kupras

Dermatolog

Radze po prostu pojsc do dermatologa lub lekarza pierwszego kontaktu.

Pozdrawiam

lek. Barbara Czernicka

Podoba Ci się ta porada?

Najnowsze wątki na forum

Jakie tabletki??

przy okazji spytam jeszce jakie sa najlepsze tabletki nawilzajace skore ciala??...

Guziczek6663 | 2021-04-15 22:51

Problem z okiem po korekcie laserowej

Witam. W październiku 2020r. miałem laserową korektę wzroku, przez dwa...

mati192 | 2021-04-13 13:15

dezynfekcja rzeczy

Hejka, czym dezynfekujecie rzeczy w tym trudnym czasie? Ja myślę nad zakupem...

wisnia1829 | 2021-04-12 16:08

Zadaj pytanie Ekspertowi

Porady Eksperta

Jeżeli w naszej bazie brakuje
odpowiedzi na Twoje pytanie
zapytaj naszego Eksperta



W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2021

Content