Wypadanie włosów po tablekach antykoncepcyjcnych - , bezpłatne porady lekarskie On-Line

Dziś jest:Poniedziałek, 5 grudnia 2022, Imieniny: Sabiny, Krystyny
Porady Eksperta

Wypadanie włosów po tablekach antykoncepcyjcnych

Do poprzedniej wiadomości chciałabym dodać jeszcze że strasznie rozdwajają mi się paznokcie i na to też nic nie pomaga a nigdy wcześniej nie miałam z tym takiego problemu.

Odpowiedź Eksperta:

Lek. med. Barbara Czernicka-Kupras

Dermatolog

Rozdwajanie się paznokci może wystąpić pod wpływem częstego malowania paznokci, albo na skutek nieprawidłowej diety.

Motyw diety jest więc wspólny dla włosów i paznokci.

Pozdrawiam
lek.Barbara Czernicka-Kupras

Podoba Ci się ta porada?

Najnowsze wątki na forum

OSZUST MALUTA ZABIJA WILHELMA.RATUNKU POMOCY = 516 809 201

MALUTA WILHELMA ZABIŁA I ARTYKUŁ 35 USTAWY 18.V.21 17:00 MALUTA ŚMIERTELNY...

Zamordowany Wilhelm PRZEZ Zabójcę Maluta | 2022-12-04 12:34