Zaczerwienienie twarzy po Izoteku - , bezpłatne porady lekarskie On-Line

Dziś jest:Poniedziałek, 5 grudnia 2022, Imieniny: Sabiny, Krystyny
Porady Eksperta

Zaczerwienienie twarzy po Izoteku

Witam, mam poważny problem z intensywnie zaczerwienioną skórą twarzy. Od trzech tygodni zażywam lek na trądzik Izotek. Od około tygodnia nie mogę sobie z tym poradzić. Wszyscy zwracają na mnie uwagę. Zaczerwienienie jest bardzo intensywne mimo codziennego nawilżania skóry. Czy jest to wina braku akceptacji leku czy nieodpowiedniej pielęgnacji? Proszę o radę.

Odpowiedź Eksperta:

Lek. med. Barbara Czernicka-Kupras

Dermatolog

Nie podałeś informacji jaką dawkę Izoteku przepisał Ci lekarz, a to jest bardzo istotna informacja.
Do nawilżania twarzy podczas kuracji spróbuj używać preparatu Cetaphil MD. Jest dostępny w aptekach bez recepty.

Pozdrawiam
lek. Barbara Czernicka-Kupras

Podoba Ci się ta porada?

Najnowsze wątki na forum

OSZUST MALUTA ZABIJA WILHELMA.RATUNKU POMOCY = 516 809 201

MALUTA WILHELMA ZABIŁA I ARTYKUŁ 35 USTAWY 18.V.21...

Zamordowany Wilhelm PRZEZ Zabójcę Maluta | 2022-12-05 09:25