Zatoki - , bezpłatne porady lekarskie On-Line

Dziś jest:Niedziela, 27 listopada 2022, Imieniny: Waleriana, Wergiliusza
Porady Eksperta

Zatoki

Pytanie dotyczy: Lymphomyosot heel, przeziębienie


Moja córka ma 6 lat, choruje na zatoki.Dopiero chorowała ok 7 tyg, brała antybiotyk, bo bardzo bolała ja głowa- Bioracef + sinupret. 4dni chodziła do przedszkola i od wczoraj ma katar zielony, trochę kaszle i boli ją gardło. Po skończonym antybiotyku podaję jej lymphomyosot heel- tabletki 2 razy dziennie do ssania (przepisane od lekarza).Czy mogę jej podać do tego znowu Sinupret?. Zapobiegawczo na przeziębienie podaję jej Sambucol+ rutinacea Junior w syropie. Do nosa mam Mucofluid.
Czy może mi Pan coś poradzić?
Proszę o odpowiedź. Dziękuję.

Odpowiedź Eksperta:

Dr n. med. Zbigniew Świerczyński

Laryngolog, otorynolaryngolog

Lymphomyosot heel to oszustwo, bo homeopatia nie działa, i słuzy hochsztaplerom do wyłudzania pieniędzy [ dziwię się,że przepisał to lekarz]. Badania naukowe porównawcze wykazały,że mukofluid także nie działa. Sinupred jest lekiem słabo działającym i nie wyleczy choroby zatok. Wiem co mówie, ponieważ jestem współautorem publikacji i książek na temat chorób zatok.
Po pierwsze : czy przypadkiem u podłoża zapalenia górnych dróg oddechowych nie leży ALERGIA [ co 4 dziecko ma w Polsce alergię, szczególnie, jeżeli alergia jest w rodzinie].
Należy wykonać testy alergiczne !!!!! Po drugie dziecko wcale nie musi chorować "na zatoki" tylko ma przewlekły nieżyt błony śluzowej nosa i gardła. Kluczem do wyzdrowienia jest DROZNY I OSUSZONY Z KATARU NOS. To powoduje odetkanie ujśc naturalnych zatok. I tego nie zapewnią żadne "suplementy diety" i zapewnienia w reklamach telewizyjnych, których celem jest wyłudzanie pieniędzy od pacjentów. To co Pani stosuje nie wyleczy dziecka, a wydała Pani dużo pieniędzy. Trudno jest droga internetową dać jakiekolwiek wskazania.Ale podaję mój nr tel: 503 38 74 73. Dam Pani wskazówki co do dalszego postepowania. dr med. Z.Swierczyński. specj. laryngolog

Podoba Ci się ta porada?

Najnowsze wątki na forum

OSZUST MALUTA ZABIJA WILHELMA.RATUNKU POMOCY = 516 809 201

MALUTA WILHELMA ZABIŁA I ARTYKUŁ 35 USTAWY 18.V.21...

Zamordowany Wilhelm PRZEZ Zabójcę Maluta | 2022-11-26 13:22