Zgrubienie śluzówki w zatokach szczękowych - , bezpłatne porady lekarskie On-Line

Dziś jest:Niedziela, 27 listopada 2022, Imieniny: Waleriana, Wergiliusza
Porady Eksperta

Zgrubienie śluzówki w zatokach szczękowych

Pytanie dotyczy: zgrubienia śluzówki, zatoki, otępienie


Dzień Dobry,

Szanowny Panie doktorze mam następujący problem od roku czasu chodzę otępiony (stan najbardziej podobny do kaca alkoholowego) trudności z zebraniem myśl itp co utrudnia codzienne mi funkcjonowanie trwa to cały czas, oraz puchnę na twarzy w obrębie policzków po obu stronach nosa. Tomografia zatok wykazała zgrubienia śluzówki w zatokach szczękowych co ogranicza ich drożność.
Czy to ma wpływ na moje otępienie i opuchnięcie? Czy punkcja zatok mogła by rozwiązać problem? Nie jest to typowy ból zatok tylko właśnie dziwne otępienie z którym ciężko żyć. Wszystkie inne przyczyny wykluczyłem. Bardzo proszę o pomoc bo mam już termin punkcji ale nie wiem czy to coś pomoże.
Pozdrawiam

Odpowiedź Eksperta:

Dr n. med. Zbigniew Świerczyński

Laryngolog, otorynolaryngolog

Panie Piotrze, nie może Pan leczyć sie i robić punkcję w rejonowej poradni laryngologicznej, tylko zapisać sie na wizytę w Poradni laryngologicznej przy KLINICE LARYNGOLOGICZNEJ NA BANACHA. Znakomitym specjalistą w Warszawie jest także dr med. Piotr Rapiejko. Także dr med. Jarosław Balcerzak [ Klinika Laryngologii na Banacha]. Dobrze radzę. dr med. Z.Świerczyński

Podoba Ci się ta porada?

Najnowsze wątki na forum

OSZUST MALUTA ZABIJA WILHELMA.RATUNKU POMOCY = 516 809 201

MALUTA WILHELMA ZABIŁA I ARTYKUŁ 35 USTAWY 18.V.21...

Zamordowany Wilhelm PRZEZ Zabójcę Maluta | 2022-11-26 13:22