Wyniki Morfologii. Leukocyty 2,5 forum - Hematolog - Forum medyczne

Dziś jest:Piątek, 3 maja 2024, Imieniny: Antoniego, Marii

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Hematolog forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Hematolog » Wyniki Morfologii. Leukocyty 2,5 Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Hematolog (374)

Witaj na forum hematologicznym!

Na poniższym forum znajdziesz porady i informacje forumowiczów na tematy związane z hematologią. Uzyskasz informacje na temat schorzeń krwi, badania krwi, grupy krwi, układu krwiotwórczego, morfologii itp. Zadawaj pytania i szukaj odpowiedzi u hematologa. Zapraszamy do korzystania z forum!

Autor
Wypowiedź

dzanki (2)

Offline

2014-08-18 12:46

Wyniki Morfologii. Leukocyty 2,5

Dzień dobry.

Chciałabym prosić o poradę co do interpretacji moich wyników krwi.
Napiszę co jest zawyżone, co zaniżone.

Zaniżone:
WBC - leukocyty 2.5 [4,0-10,0 10x3/mm3]
RBC - krwinki czerwone 4.02 [4,2-5,4 10x6/mm3]
HGB - hemoglobina 7.1 [7,7-10,0 mmol/l]
MCH - Śr masa hem w krw czer 1.77 [1,8-2,2 fmol]
granulocyty 44,7 [45 - 70 %]
GRA bezw. liczb. granulocytow 1.2 [2,25-7,35 10x3/mm3]

Zawyżone:
limfocyty - 47 [25-45 %]
monocyty - 8.3 [.0-8.0 %]

Nie wiem co to oznaca, do lekarza idę dopiero w piątek, a po prostu się martwię.
Nie mam pojęcia czy to ma ze sobą jakiś związek, ale prawie codziennie boli mnie głowa, jak nie codzień to co dwa dni. Mam powiększone węzły chłonne, napady gorąca.

Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Hematolog (374)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2024

Content