hemoroidy forum - Proktolog - Forum medyczne

Dziś jest:Środa, 1 maja 2024, Imieniny: Filipa, Jeremiego

Witaj na - forum medyczne portalu iLekarze.pl.

Możesz tu poszukać porady lekarza, m.in. laryngologa, ginegkologa, stomatologa, neurologa, bądź innego specjalisty, porozmawiać o chorobach, lekach, zdrowiu, znaleźdź odpowiednią dietę. Zapraszamy do dyskusji na tematy zdrowia i urody na forum medycznym iLekarze.pl.

Proktolog forum

Znajdujesz się w: iLekarze.pl » Forum » Lekarze i specjaliści » Proktolog » hemoroidy Forum
» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Proktolog (154)

Autor
Wypowiedź

gyldig (1)

Offline

2016-11-12 13:38

hemoroidy

Witam,
Nie wiem czy jest to odpowiednie miejsce na tego typu pytania, jestem tu nowa, ale spróbuję.
Mam problem z hemoroidami. Jakieś cztery miesiące temu zdiagnozowano u mnie 3 guzy w II/III stopniu. Lekarz, który mnie wtedy leczył polecił zabieg gumkowania (opaskowania). Pierwszą gumkę założono mi 3 miesiące temu, nie było to przyjemne uczucie, ponieważ miałam powikłania zakrzep, dość bolesne. Po dwóch tygodniach zaczęłam funkcjonować w miarę normalnie normalnie.
Trzy tygodnie temu zdecydowałam się na drugą gumkę. Tym razem u innego lekarza. Ból był dużo mniejszy niż za pierwszy razem. Wydawało się, że obejdzie się bez żadnych komplikacji. Jednak kilka dni temu byłam na wizycie kontrolnej. Okazuje się, że zrobiły mi się kolejne 4 guzki, małe ale wystające.
W tym momencie mam łącznie z tym jednym, którego miałam - 5 guzów. Wszystkie wyłażą i trochę bolą.
i tu moje pytanie
Jak to możliwe ? czy przez te zabiegi pogorszyła tylko sprawę? Czy te nowe 4 jakimś cudem wchłoną się? Mój lekarz wyraził taką nadzieję, ale trochę mnie przerasta myśl, że usunęłam dwa problemy, a w zamian otrzymałam 4 kolejne.
zaznaczę, że dbam o dietę i wszystko co z tymi sprawami związane.
dziękuję z góry za odpowiedzi, ( i przepraszam, jeżeli to nie miejsce na takie pytana)
:)
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

dorida (2)

Offline

2016-12-05 11:53

Polecam sprawdzenie http://wmed.com.pl/ Korzystałam z ich usług i jestem naprawdę zadowolona. Uprzedzano mnie o możliwych komplikacjach po zabiegu, jednak został on prawidłowo wykonany i nic niepokojącego się nie wydarzyło.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

kreci (22)

Offline

2016-12-27 22:29

Jestem zdziwiona, że tak długo i Ciebie to trwa. U mnie leczenie hemoroidów przebiegło szybko, miałam robiony zabieg wycinania żylaków, po którym praktycznie od razu mogłam w pełni funkcjonować zdrowa. Na Twoim miejscu skonsultowałabym przypadek z jeszcze innym proktologiem. Ja leczyłam się w szpitalu św. Elżbiety w Warszawie u dr Pawła Grochowicza. Mam dobre o nim zdanie, placówka również z wysokim standardem. Myślę, że warto się tam przejść
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

Kamila Kasia (1)

Offline

2018-04-01 22:43

Pomocy, poradzcie co to moze byc...jestem przerazona, ostatnio zauwazylam to u siebie, do zajrzenia tam zmusil mnie bol odbytu (sory za zdjecie)
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

wessa (1)

Offline

2018-04-09 12:25

Też miałam problem hemoroidami. Długo się wahałam się czy pójść z tym do lekarza, bo po prostu się wstydziłam i miałam cichą nadzieję, że mi przejdzie. I potwierdzam lepiej wcześniej się zdecydować na taką wizytę...Tobie proponuje zmianę lekarza. Ja trefiłam na takiego lekarza, który normalnie podszedł do tematu, bez żadnych skrępowań, naprawdę czułam się dobrze, a nawet komfortowo. Jak ktoś by w rzeszowie szukał: www.chirurgia-proktologia.rzeszow.pl, ja tam byłam i było naprawdę spoko. Lekarz zna się na rzeczy.
» Link do posta » Zgłoś do moderacji

» Odpowiedz

Lekarze i specjaliści » Proktolog (154)

W serwisie: Ogłoszenia medyczne | Porady medyczne | Forum medyczne
Placówki zdrowia: Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Białystok | Łódź | Katowice | Gdańsk | Szczecin
iLekarze.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Patronat medialny | Współpraca | Dla prasy i mediów | Napisz do nas
Nasze fora: Lekarz rodzinny | Alergolog Forum | Dermatolog Forum | Dietetyk Forum | Ginekolog Forum | Laryngolog Forum | Neurolog Forum | Psychiatra Forum | Psycholog Forum | Seksuolog Forum | Forum Stomatolog | Forum Urolog | Forum Okulista

Treści prezentowane w serwisie iLekarze.pl mają jedynie charakter edukacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

© Copyright by iLekarze.pl, 2007-2024

Content