Duże bóle głównie stawów i kości - Voltaren, bezpłatne porady lekarskie On-Line

Dziś jest:Piątek, 27 stycznia 2023, Imieniny: Jana, Przybysława
Porady Eksperta

Duże bóle głównie stawów i kości

Pytanie dotyczy: bóle stawów, bóle kości Voltaren


Od około tygodnia odczuwam bardzo silne bóle w kościach. W dzień nie odczuwam nic, natomiast występują one w nocy zazwyczaj bardzo gwałtownie. Wczorajszej nocy ból był tak silny, że nie mogłam poruszać stopą. (ból występował w kostce, później promieniował aż do kolana) Ból trwał około dwóch godzin. Posmarowałam miejsce bólu kremem Voltaren później wzięłam tabletkę przeciwbólową to ból ustąpił gdzieś po półtorej godziny. Nigdy w życiu nie miałam żadnego złamania ani moje kości nigdy nie reagują na żadne zmiany pogodowe. Bardzo proszę o odpowiedź, martwię się, że bół powróci a naprawdę jest nie do zniesienia.

Odpowiedź Eksperta:

lek. med. Eustachiusz Gadula

chirurgia ogólna, rehabilitacja, medycyna naturalna

Witaj Małgosiu,
warunkiem ustalenia podłoża tych dolegliwości jest konsultacja lekarska i skierowanie na kilka badań laboratoryjnych. Na obecnym etapie raczej nie widzę potrzeby zdjęć rtg. Natomiast niewskazane jest bez rozpoznania stosowanie tabletek przeciwbólowych i maści z zawartościa leków.
Proszę niezwłocznie udac sie do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszym postepowaniem dianostycznym. Natomiast leczenie powinno byc ścisle uzaleznione od rozpoznania.
Serdecznie pozdrawiam
Eustachiusz Gadula

Podoba Ci się ta porada?

Najnowsze wątki na forum

OSZUST MALUTA ZABIJA WILHELMA.RATUNKU POMOCY = 516 809 201

MALUTA WILHELMA ZABIŁA I ARTYKUŁ 35 USTAWY 18.V.21 17:00 MALUTA ŚMIERTELNY...

Zamordowany Wilhelm PRZEZ Zabójcę Maluta | 2023-01-26 06:21