IBS - Zespół Jelita drażliwego - Controloc, Duspatalin, bezpłatne porady lekarskie On-Line

Dziś jest:Wtorek, 31 stycznia 2023, Imieniny: Jana, Marceliny
Porady Eksperta

IBS - Zespół Jelita drażliwego

Pytanie dotyczy: Zespół Jelita drażliwego, ibs Controloc, Duspatalin


Witam

Mój problem brzmi następująco : od jakiegoś czasu ( około półtora miesiąca) mam żółte biegunki lub luźne stolce. Najpierw zrobiłem podstawowe badanie : pasożyty, krew utajona, wątroba, trzustka, lamblia. Wszystko wyszło w porządku więc wybrałem się do lekarza ( gastrologa). Przepisał mi xifaksan ( sub dzialajaca Rifaksimin) na okres tygodnia. Po tygodniu biegunki ustały na 3 dni i ponownie się pojawiły. około 4 tyg temu zrobiłem kolonoskpię.
Wynik : Colistis Chronica Nonspecifica ( a potem jeszcze coś o zapaleniu błony jelita grubego) od 4 tyg biorę Controloc ( 1 raz dziennie), probioyk ( 2 razy dziennie ) i Duspatalin retard ( 2 razy dziennie).
Lekarz powiedział, że to IBS. Czy może to byś coś innego?
Dodam, że od miesiąca mam straszny katar i robią mi strupy w przegrodzie nosowej. Nie mam wogóle bólów brzucha. Objawem są tylko biegunki oraz ciągły katar ( ale nie wiem czy to może mieć jakiś związek z IBS)
Proszę o poradę

Pozdrawiam,
Kamil

Odpowiedź Eksperta:

lek. med. Eustachiusz Gadula

chirurgia ogólna, rehabilitacja, medycyna naturalna

Witaj Kamilu,
wygląda na to, że opisywane objawy mogą być przejawem obniżenia odporności organizmu. Jeśli po 2-3 tygodniach nie będzie poprawy po ostatnio zaleconych lekach proszę zainteresować się suplementem diety amerykańskiej formy 4Life Reseach o nazwie Transfer Facto Classic i niemieckiej firmy Trisana - Czarnuszka egipska. Są bezpieczne i często w podobnych sytuacjach skuteczne.

Pozdrawiam
Eustachiusz Gadula

Podoba Ci się ta porada?

Najnowsze wątki na forum

OSZUST MALUTA ZABIJA WILHELMA.RATUNKU POMOCY = 516 809 201

MALUTA WILHELMA ZABIŁA I ARTYKUŁ 35 USTAWY 18.V.21...

Zamordowany Wilhelm PRZEZ Zabójcę Maluta | 2023-01-31 09:29