Zaburzenia poziomu glukozy - , bezpłatne porady lekarskie On-Line

Dziś jest:Środa, 1 lutego 2023, Imieniny: Brygidy, Ignacego
Porady Eksperta

Zaburzenia poziomu glukozy

Pytanie dotyczy: glukoza, zaburzenia, objawy


Witam! Ostatnio dziwnie się czuję. Od dłuższego czasu mam wzmożone odczucie pragnienia. Często chce mi się pić. Im więcej piję tym częściej muszę chodzić do łazienki. Dość często czuję że szybko bije mi serce. Wtedy też pojawiają się trudności w oddychaniu. Muszę głęboko oddychać. Niedawno prawie zemdlałam w pracy. Najpierw pojawiały się białe i czarne plamy przed oczami, było ich coraz więcej i nagle przestałam widzieć. Zrobiło mi się czarno przed oczami i po chwili zaczęłam się przechylać w bok i prawie upadłam. Chciałam usiąść, ale nie widziałam gdzie jest krzesło. po chwili zaczęło przechodzić. W międzyczasie zrobiło mi się słabo i ręce zaczęły mi się trząść. Oblał mnie też pot. Byłam cała spocona. Gdy zrobiło mi się trochę lepiej sięgnęłam po butelkę z sokiem pomarańczowym, popiłam i szybko zrobiło mi się lepiej. Potem zrobiłam sobie herbatę i zjadłam kanapkę. Wcześniej nie byłam głodna. Powoli doszłam do siebie chociaż cały czas było mi jeszcze słabo i trzęsły mi się ręce. Później zaczęła mnie boleć głowa. Musiałam wrócić do domu i położyć się spać. Spałam ponad godzinę. Gdy wstałam było już dobrze tylko ból głowy został. Wzięłam tabletkę i potem było już dobrze. Jeszcze przed tym jak położyłam się spać trochę czułam jak to co zjadłam cofa mi się. Na szczęście nie wymiotowałam.

Odpowiedź Eksperta:

lek. med. Eustachiusz Gadula

chirurgia ogólna, rehabilitacja, medycyna naturalna

Pani Joanno,
większość opisywanych przez Panią objawów może przemawiać zaburzeniem poziomu glukozy w organizmie, co najczęściej wiąże się z cukrzycą. Dziękuję za przesłane zdjęcie, ale nigdy dotychczas nie zajmowałem się diagnozowaniem na podstawie zdjęć. Nie wykluczone, że tytułem eksperymentu poproszę o próbę diagnozy na podstawie Pani zdjęcia jednego ze znajomych, który się tym zajmuje. Dlatego proszę o mailowy kontakt ze mną po ustaleniu u Pani diagnozy postawionej w sposób ogólnie przyjęty we współczesnej medycynie. (Jeśli będzie Pani zainteresowana tym eksperymentem, proszę podać mi dokładną datę swego urodzenia).
Pani Joanno, proszę w możliwie najkrótszym czasie zgłosić się na badanie do swojego lekarza rodzinnego, który albo sam ustali rozpoznanie albo skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty.

Serdecznie pozdrawiam
Eustachiusz Gadula

Podoba Ci się ta porada?

Najnowsze wątki na forum

OSZUST MALUTA ZABIJA WILHELMA.RATUNKU POMOCY = 516 809 201

MALUTA WILHELMA ZABIŁA I ARTYKUŁ 35 USTAWY 18.V.21 17:00 MALUTA ŚMIERTELNY...

Zamordowany Wilhelm PRZEZ Zabójcę Maluta | 2023-02-01 07:31