Zapalenie żył ? - , bezpłatne porady lekarskie On-Line

Dziś jest:Wtorek, 31 stycznia 2023, Imieniny: Jana, Marceliny
Porady Eksperta

Zapalenie żył ?

Witam, moja mama ma 78 lat, i nie chce się udać do szpitala. Od pewnego czasu lewa noga jej zaczęła puchnąć, a następnie pojawiały się na łydce popękane krwinki. Lekarz powiedział, że to zapalenie żył przepisał zastrzyk,i i antybiotyk. Niestety po antybiotyku wyszło jej straszne uczulenie, wiec jej zmienił po tym również jej wyszło uczulenie. W tej chwili zaczyna jej puchnąć prawa noga i robi jej się to samo co z lewa. Dodatkowym objawem są pęcherze, które same pękają wydziela się z nich tak jakby woda. Mama choruje na tarczyce ma wole, i zauważyłam że prawy płat tarczycy troszeczkę urósł. Czy te wszystkie objawy można jakoś załagodzić? bo ona za żadną cenę nie chce iść do szpitala.

Odpowiedź Eksperta:

lek. med. Eustachiusz Gadula

chirurgia ogólna, rehabilitacja, medycyna naturalna

Witam Pana,
proponuję aby załatwił Pan dla Mamy preparat naturalny z siary bydlęcej o działaniu przeciwzapalnym o wiele korzystniejszym od antybiotyków, który nie tylko nie uczula ale działa także przeciwuczuleniowo.
Preparat ten (suplement diety) amerykańskiej firmy 4Life Research nazywa się Transfer Factor Classic.
Proponuję podawać go przez pierwsze 10 dni 3x4 kapsułki, przez następne 2 tygodnie 3x2 kapsułki a na koniec przez miesiąc 3x1 kaps.
Niestety tego preparatu nie ma w aptekach ani w sklepach zielarskich. Jest sprzedawany w marketingu sieciowym albo w internecie.
Pozdrawiam
Eustachiusz Gadula

Podoba Ci się ta porada?

Najnowsze wątki na forum

OSZUST MALUTA ZABIJA WILHELMA.RATUNKU POMOCY = 516 809 201

MALUTA WILHELMA ZABIŁA I ARTYKUŁ 35 USTAWY 18.V.21...

Zamordowany Wilhelm PRZEZ Zabójcę Maluta | 2023-01-31 09:29